Album „Roztocze” jest już do kupienia

2

Fotograficy z powiatu lubaczowskiego Krystian Kłysewicz, Tomasz Michalski i Tomasz Mielnik połączyli siły i stworzyli album „Roztocze”. Nabyć go można w przedsprzedaży.

Fot. Krystian Kłysewicz

O tym, że powstaje album informowaliśmy na początku lutego, prosząc w imieniu wydawców o pomoc w wyborze okładki. Wybór był tak trudny, że finalnie album ukazał się w trzech wersjach. Autorzy na 424 stronach przedstawili piękno i niezwykłość naszego terenu.

– To ponad 3 kilogramowy monumentalny album fotograficzny o jednym z najpiękniejszych regionów Polski: Roztocza, Roztocza Wschodniego. – pisze na swoim facebooku Tomasz Mielnik.

Zdjęcia opatrzone zostały wstępami historycznym dra Zygmunta Kubraka i przyrodniczym Bogdana Skibińskiego.

Ruszyła już przedsprzedaż albumu. Kupić go można w specjalnej cenie na portalu Libra pod adresem: www.libra.pl. Znaleźć go można także na Allegro (z możliwością darmowej dostawy w ramach usługi Allegro Smart).

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

2 komentarze

  1. Kupiłam! W końcu jakiś materiał na poziomie nie to co gminne darmoszki. Ci panowie robią więcej dla promocji regionu niż wszystkie urzędy razem wzięte. Ciekawe czy zostaną docenieni przez władze. Jak dla mnie zasługują na medal i to dosłownie, pierwszy raz cała Polska zobaczy nasze przepiękne tereny i to jak pięknie wydane.

  2. Słuszna uwaga! Nieustanne przepalanie publicznych pieniędzy na tzw. „turystykę”, wyjazdy, integracje, imprezy, klepanie się nawzajem po plecach, wspólne żarło i w rezultacie marne efekty. Jak się okazuje – wszystko jest na miejscu, na wyciągnięcie ręki. Wystarczy tylko się rozejrzeć i ruszyć mądrze głową. Najwidoczniej lokalne samorządy to przerasta.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here