Wykonaj kartkę świąteczną i wygraj nagrody

0

Z okazji zbliżających się Świąt, Powiatowe Centrum Kultury zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Świąteczna Kartka Wielkanocna”. Na laureatów czekają nagrody finansowe.

Konkurs skierowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych. Uczestnicy muszą wykonać samodzielnie kartkę wielkanocną. Wielkość pracy nie powinna przekroczyć formatu A5. Kompozycja może być płaska lub przestrzenna. Dodatkowo wkomponowane w nią powinno być hasło: „Wesołych Świąt” lub „Alleluja”. Przed przystąpieniem do konkursu warto zapoznać się z regulaminem, ponieważ w nim szczegółowo zawarto zakres wykonania pracy. Jury w czasie oceny weźmie pod uwagę jej zgodność z tematem, kreatywność i wyobraźnię, a także estetykę.

– Mamy nadzieję, że projektowanie kart wielkanocnych sprawi wszystkim wiele radości, pobudzi wyobraźnię, zachęci do plastycznych działań oraz przyczyni się do rozwoju artystycznych i uzdolnień. – mówią organizatorzy.

Prace należy dostarczyć osobiście lub pocztą do Powiatowego Centrum Kultury (ul. Wyszyńskiego 31, 37-600 Lubaczów) do 18 marca. Dołączyć trzeba kartę zgłoszenia, zgodę na przetwarzanie danych i klauzulę informacyjną. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 24 marca.

Więcej informacji na: http://pckl.pl/konkurs-swiateczna-kartka-wielkanocna/.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here