Wizytę w lubaczowskiej placówce ZUS umówisz telefonicznie

0

Spotkanie z pracownikiem placówki ZUS w Lubaczowie można umówić telefonicznie, dzięki czemu uniknie się kolejek. Rozmowę można zarezerwować w dogodnym dla siebie terminie oraz o wybranej godzinie.

To nowe udogodnienie, szczególnie dla tych, którzy nie mają profilu na Platformie Usług Elektronicznych. ZUS przypomina, że uruchomił dodatkową usługę umawiania się na wizytę – przez telefon. Wystarczy zadzwonić pod numer 17 867 50 28, podać swoje dane – imię, nazwisko, PESEL lub serię i numer dokumentu tożsamości oraz numer telefonu kontaktowego. Określić trzeba także sprawę, jaką chce się omówić z ekspertem, a także wskazać placówkę, dzień i godzinę wizyty. Następnie na podany w czasie rozmowy numer telefonu przyjdzie wiadomość SMS z terminem oraz numerem rezerwacji. Zawiera on 10 cyfr, które należy wpisać na ekranie urządzenia do wydawania numerków w placówce ZUS.

– Nowe rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo i komfort naszych klientów. Ma to szczególne znaczenie w sytuacji epidemicznej oraz podczas aktualnej aury pogodowej. Wizyty w ZUS odbywają się przy bezwzględnym przestrzeganiu zasad reżimu sanitarnego (zachowanie bezpiecznego odstępu od innych osób, zakryte usta i nos, dezynfekcja rąk przed wejściem na salę obsługi). – mówi Wojciech Dyląg, rzecznik regionalny ZUS województwa podkarpackiego.

Chcąc umówić wizytę w oddziale w Lubaczowie należy zadzwonić pod numer telefonu 17 867 50 28.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here