Urząd Skarbowy w Lubaczowie po raz kolejny „Przyjazny Przedsiębiorcy”

5

Po raz kolejny Urząd Skarbowy w Lubaczowie otrzymał tytuł „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”. Spotkanie finałowe konkursu, który organizowany jest przez Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów, odbyło się w formule online 18 lutego.

Przez najbliższy rok, do czasu rozstrzygnięcia kolejnej edycji konkursu, tytułem „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” mogą posługiwać się w sumie 64 urzędy. Wśród nich znalazły się trzy placówki z Podkarpacia: Urząd Skarbowy w Ustrzykach Dolnych, Urząd Skarbowy w Lubaczowie i Pierwszy Urząd Skarbowy w Rzeszowie. O tym, kto otrzymał tytuł po raz osiemnasty zdecydowali przedstawiciele biznesu. Przedsiębiorcy oceniali urzędy za pomocą anonimowych, elektronicznych ankietach. Pod ich lupę wzięte zostały m.in. kompetencje, jakość obsługi, ale także uprzejmość urzędników.

Ze strony podkarpackiej KAS w spotkaniu wzięli udział: Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie mł. insp. Grzegorz Skowronek, a także naczelnicy wyróżnionych urzędów: naczelnik Pierwszego Urzędu Skarbowego w Rzeszowie Bogdan Selwa, naczelnik Urzędu Skarbowego w Ustrzykach Dolnych Krzysztof Królicki oraz naczelnik Urzędu Skarbowego w Lubaczowie Witold Półchłopek.

AH, elubaczow.com, KAS

5 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here