Stwórz kartkę z okazji Dnia Kobiet i wygraj nagrody

0

Czytelnicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Horyńcu-Zdroju mogą wziąć udział w konkursie organizowanym z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet i wybrać nagrody.

Konkurs ma na celu mobilizowanie czytelników i uczniów do pracy twórczej, rozwijanie zdolności plastycznych dzieci i młodzieży, a także ich wrażliwości na słowo pisane oraz zwrócenie uwagi na ideę obchodzonego 8 marca Dnia Kobiet. Uczestnicy zgłaszając się do konkursu powinni wykonać dowolną techniką plastyczną jedną kartkę lub laurkę z ogólnymi życzeniami z okazji Dnia Kobiet, które poprzedzi cytat (podany wraz z jego autorem) kojarzący się ze świętem obchodzonym przez Panie. Interpretacja tematu jest dowolna. Wszystkie prace oceni Jury, które przy ocenie prac plastycznych przede wszystkim zwróci uwagę na poziom artystyczny, oryginalność, pomysłowość, pracochłonność, estetykę wykonania, ciekawą treść życzeń, oryginalność w wyborze fragmentu prozy czy wiersza. Natomiast przy ocenie prac literackich – oryginalność w ujęciu tematu, sposób ukazania postaci kobiecej i poprawność zapisu pracy. Jury nagrodzi 3 najładniejsze kartki oraz prace literackie.

Organizatorzy czekają na prace do 2 marca. Dostarczone one powinny być do Gminnej Biblioteki Publicznej w Horyńcu-Zdroju. Zwycięzców poznamy 4 marca.

Szczegóły i regulamin znajdziecie pod linkiem: https://horyniec-zdroj.pl/.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here