MBP w Cieszanowie: Ruszyły zgłoszenia do Konkursu Poetyckiego „Bez-KRESY”

0

Rusza IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „Bez-KRESY” o nagrody i wyróżnienia pieniężne. Osoby, które piszą wiersze swoje dzieła mogą przesyłać organizatorom do 15 marca 2021 r.

Organizatorzy – Miejska Biblioteka Publiczna w Cieszanowie i Stowarzyszenie Salon Literacki we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy w Cieszanowie – zachęcają do udziału w konkursie autorów przed debiutem oraz po debiucie, pod warunkiem, że wydali nie więcej niż dwie książki poetyckie posiadające numer ISBN. Każdy uczestnik może przysłać tylko 1 zestaw wierszy, składający się z 3 niepublikowanych i nienagrodzonych w innych konkursach wierszy na adres: Miejska Biblioteka Publiczna w Cieszanowie ul. Kościuszki 6, 37-611 Cieszanów (z dopiskiem: Konkurs Poetycki „Bez-KRESY”) oraz adres mailowy konkurs.bezkresy@gmail.com.

Tematyka utworów jest dowolna, ale mile widziane będą teksty nawiązujące do szeroko pojętej tematyki polskich Kresów i pogranicza wschodniego, bo właśnie one będą walczyć o specjalną nagrodę Jury.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie na stronie MBP w Cieszanowie.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here