W MDK wybrano najpiękniejsze Kartki Walentynkowe

0

W Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Kartka Walentynkowa”, który odbył się w formie online. W sumie do organizatorów wpłynęło 78 prac.

Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży. Jego celem była popularyzacja plastycznej twórczości oraz zachęcenie do pięknego wyrażania przyjaźni i sympatii w języku polskim z okazji Dnia Św. Walentego. Uczestnicy musieli stworzyć własną kartkę walentynkową z życzeniami. Wszystkim pracom przyglądała się komisja artystyczna w składzie: Andrzej Kindrat – dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie, Aleksandra Hojdak i Iwona Zabrońska-Kapłon – instruktorki MDK. Komisja przyznała główne nagrody i wyróżnienia.Klasy I – III

I miejsce – Julia Janczura
II miejsce – Zuzanna Trembicka
III miejsce – Milena Cisek
Wyróżnienia: Emilia Mudry, Kornelia Dutko, Zuzanna Hass, Wiktor Sęga, Marika Gancarz, Oliwia Gancarz, Karolina Sopel, Malwina Kasicka, Klaudia Mełech, Julita Dyś, Julia Huk,
Katarzyna Błażkowska.

Klasy IV – VI
I miejsce – Karolina Turczanik
II miejsce – Karolina Pacuła
III miejsce – Oskar Martyniak
Wyróżnienia: Lucyna Gach, Kamil Bernacki, Judyta Dyś, Julia Deneka, Paweł Sęga, Paweł Janowski, Kamil Kamiński, Karolina Hass.

Klasy VII – VIII
I miejsce – Wiktoria Chlastawa
II miejsce – Martyna Janczura
III miejsce – Rafał Paryniak
Wyróżnienia: Oliwia Drozd, Dominika Szałańska.

Szkoły średnie:
I miejsce – Liliana Wajs
II miejsce – Wiktoria Pietryszyn
III miejsca – nie przyznano

Organizatorzy informują, że odbiór dyplomów i nagród nastąpi osobiście w dniach 16 – 18 luty br. w godz. 8.00 – 15.00 w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie, po wcześniejszym uzgodnieniu dokładnego terminu telefonicznie.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here