„Aktywizator” dla młodych ludzi z powiatu lubaczowskiego

1

Stowarzyszenie Czajnia ruszyło z „Aktywizatorem” – nowym programem aktywizującym młodzież. Młodzi ludzie mogą zdobyć granty w wysokości 2 tysięcy złotych na działania prospołeczne. Swoje propozycje mogą składać do 28 lutego.

Program skierowany jest do osób w wieku 14 – 26 lat z powiatów zamojskiego, hrubieszowskiego, lubaczowskiego i tomaszowskiego. Chcąc zdobyć środki na realizację pomysłów wystarczy w kilku zdaniach opisać swój projekt i wysłać zgłoszenie do Czajni za pośrednictwem internetowego formularza znajdującego się na stronie Aktywizatora!

– Nie chcemy żeby młodzi wypełniali skomplikowane wnioski. Potrzebujemy prostego, fajnego opisu. Takiego, który nas zaciekawi. Skłoni do tego, żeby o pomyśle porozmawiać. – mówi Marcin Piotrowski, wspomagający Aktywizator na terenie powiatu lubaczowskiego.

Ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń w zrealizowane zostaną minimum 3 pomysły. Projekty realizować można do końca roku.

– Żeby ubiegać się o środki z Aktywizatora nie trzeba należeć do żadnej organizacji. Wystarczy skrzyknąć grupkę przyjaciół i wspólnie podziałać. Można też pomysł zrealizować indywidualnie. Ważne, żeby był on potrzebny innym. W szczególności, żeby wpływał na życie młodych ludzi w Polsce wschodniej. – dodaje Marcin Rechulicz ze stowarzyszenia Czajnia.  

Organizatorem „Aktywizatora” jest stowarzyszenie Czajnia z Tomaszowa Lubelskiego w partnerstwie z Stowarzyszeniem Aktywnych Animatorów Kultury z Hrubieszowa i Stowarzyszeniem Folkowisko z Gorajca.

AH, elubaczow.com

1 komentarz

  1. Ten człowiek pcha się do wszystkiego. Wszelkie projekty, programy unijne z których kasę trzepie dla siebie. Tak samo zachłanność aby przejąć-zniszczyć Cieszanów Rock Festiwal. Teraz w innej formie wymyślony CieszFanów Festiwal mały mini festiwal jak folkowisko. Wszystko po to aby ciągnąć kasę na dwa festiwale. Nie może być tak że ta sama osoba zarządza własnym Folkowiskiem i drugim festiwalem. Wiadomo na którym bardziej będzie mu zależało. Jak się nie uda festiwal w Cieszanowie to w przyszłości zostanie tylko folkowisko.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here