Wybierz Turystyczną Perłę Podkarpacia

0

Polskie Radio Rzeszów i PTTK Rzeszów zachęcają do wybrania „Turystycznej Perły Podkarpacia”. Na liście propozycji znalazły się miejsca i zabytki z powiatu lubaczowskiego.

Wśród nominowanych obiektów jest cerkiew w Radrużu, fot. Krystian Kłysewicz.

Wśród nominowanych miejsc i zabytków znalazły się obiekty z naszego regionu, m.in. Radruż z obronnym zespołem cerkiewnym z XVI w., miejscowość Wielkie Oczy o wyglądzie dawnego kresowego miasteczka, pochodząca z 1586 r. cerkiew pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Gorajcu i Basznia Dolna z Kresową Osadą. Z pełną listą „kandydatów” zapoznać się na stronie radio.rzeszow.pl.

Na swoich faworytów można oddawać głosy za pośrednictwem e-maila lub wysyłając sms o treści BIWAK wraz z numerem wybranego miejsca oraz krótkim uzasadnieniem wyboru pod nr 71601 (koszt 1,00 zł netto plus VAT). Wśród osób wysyłających sms-y rozlosowane zostaną nagrody: 1500 zł, voucher dla dwóch osób na wycieczkę organizowaną przez PTTK Rzeszów i 1000 zł. Organizatorzy przewidzieli także nagrody dodatkowe: 10 zestawów gadżetów promocyjnych Polskiego Radia Rzeszów.

Prezentacje pretendentów do tytułu Turystycznej Perły Podkarpacia wysłuchać można od wtorku do piątku o godz. 9.30 na antenie Polskiego Radia Rzeszów w audycji „Teraz Gramy”. Zwycięskie miejsca odwiedzą dziennikarze Radia, którzy zaprezentują je słuchaczom w letniej audycji „Radio Biwak”.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here