Podejmij wyzwanie na skuteczne odchudzanie z dietetyk Moniką Zaborniak

0

Początek roku to dla wielu z nas nowe plany, postanowienia i marzenia. Jest to czas, który często utożsamiamy ze zmianami, wiążemy z większymi szansami i możliwościami. To doskonały moment aby rozpocząć pracę nad udoskonaleniem swojego stylu życia. Pomoże w tym dietetyk Monika Zaborniak.

Oprócz profesjonalnego prowadzenia dietetycznego w Poradni otrzymacie również wsparcie motywacji oraz pracę nad zmianą nawyków żywieniowych, dzięki czemu Wasze postanowienia noworoczne będą mogły zostać pomyślnie zrealizowane.

Dietetyk Monika Zaborniak zaprasza do swojego gabinetu w Przychodni Rejonowej w Cieszanowie (Rynek 27). Zapisy na wizyty przyjmowane są telefonicznie: 730 111 558, mailowo: monikaswatek.dietetyk@gmail.com lub za pośrednictwem facebooka: dietetyk.monikaswatek. Współpraca prowadzona jest także online.

Efektami współpracy z dietetyk Moniką Zaborniak może pochwalić się m. in. Pani Katarzyna z Lubaczowa.

Moja współpraca z Moniką zaczęła się rok temu, po wygranej w konkursie metamorfozy. Dzięki Monice nauczyłam się zdrowo odżywiać, dieta została dostosowana do mnie. Miałam swoje ulubione potrawy i te których nie znam. Odkryłam dużo innych smaków. Oczywiście były wzloty i upadki, ale wiedziałam że mogę liczyć na Monikę. Dieta nie tylko zmieniła moje ciało, ale zmieniła również moja osobowość i za to jestem bardzo wdzięczna ♥️? (…) „Jeśli nie zaczniesz dziś, za rok będziesz tego żałować!!”

Poradnia Dietetyki Klinicznej mgr Monika Zaborniak

Specjalistyczne prowadzenie żywieniowe w:
-nadwadze, otyłości,
-cukrzycy.

Specjalistyczne prowadzenie żywieniowe w chorobach:
– układu krążenia,
– układu pokarmowego,
– układu moczowego,
– endokrynologicznych,
– autoimmunologicznych.

Specjalistyczne prowadzenie żywieniowe:
– kobiet planujących zajście w ciążę,
– kobiet w ciąży, kobiet karmiących,
– dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym,
– w alergii i nietolerancji pokarmowej,
– osób aktywnych fizycznie.

Materiał promocyjny


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!