Wojownik z Lubaczowa potrzebuje naszego wsparcia

1

Lubił biegać, grać w piłkę, jeździć na rowerze i aktywnie spędzać czas. Na początku sierpnia 2020 r. wykonano mu biopsję. Okazało się, że ma złośliwy nowotwór. Teraz, by móc się leczyć potrzebuje Waszego wsparcia. Pomóżmy Dawidowi, który jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubaczowie.

Dawid Nieradka, po aktywnie spędzonym dniu skarżył się na ból nogi, który się nasilał. Gdy noga robiła się opuchnięta wizyty u kolejnych lekarzy specjalistów wykazały, że na lewym podudziu pojawił się guz. Wykonana biopsja ujawniła Sarcoma Synoviale, złośliwy nowotwór tkanek miękkich, naciekający na kość. Natychmiast rozpoczęto chemioterapię, ale choroba nadal postępuje. Trwają przygotowania do operacji wycięcia części kości piszczelowej zajętej przez nowotwór. W najgorszym wypadku chłopak może stracić nogę.

Przed Dawidem długie i kosztowne leczenie, dlatego zachęcamy Was do wsparcia ucznia piątej klasy SP Nr 1 w Lubaczowie w walce o odzyskanie zdrowia. Na facebooku na grupie „Wszyscy za jednego – walczymy z Dawidem i dla Dawida” prowadzone są aukcje ciekawych przedmiotów. Do wylicytowania są m.in.: lampka nocna z Turcji, dowolna usługa fryzjerska w Salonie Fryzjerskim Paulina Liweń w Cewkowie czy książka „Tajemnice transplantacji” z dedykacją od autorki – Anety Sieradzkiej.

Główna zbiórka prowadzona jest na stronie https://pomagam.pl/dawidnieradka (portal pomagam.pl nie pobiera prowizji w przypadku tej zbiórki).

– Każda nawet najmniejsza, wpłata w znaczny sposób poprawi komfort leczenia Naszego Wojownika oraz przybliży go do pokonania choroby! – czytamy na stronie.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z 13 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here