Po raz 29. zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy [ZDJĘCIA]

11

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nadal gra. W niedzielę, 31 stycznia w całej Polsce odbył się finał akcji. Do działań tradycyjnie dołączyli mieszkańcy powiatu lubaczowskiego.

fot. Sztab WOŚP Lubaczów

W naszym powiecie spotkać można było 210 Wolontariuszy. Do akcji przyłączyły się takie miejscowości jak: Niemstów, Krowica Sama, Nowe Sioło, Horyniec-Zdrój, Gorajec, Cieszanów, Dachnów, Nowy Lubliniec, Kowalówka, Chotylub, Narol, Stary Dzików, Basznia Górna, Oleszyce, Młodów, Opaka oraz Lisie Jamy. Pieniądze można było wpłacać także wirtualnie, bo ruszyła e-Skarbonka. Dostępne są również aukcje allegro, na których do wylicytowania są atrakcyjne gadżety.

29. finał WOŚP wsparły również firmy. Zbiórkę pn. „ZADBAJ O SIEBIE POMAGAJĄC INNYM” zorganizowało Centrum Medycznego Kormed w Lubaczowie. Do akcji dołączyły salon kosmetyczny ACIK Magdalena Wacnik, Salon fryzjerski „MAJA”, Salon Evolution Cieszanów, Pizza SiedemCztery i Lidl.

W tym roku lubaczowski sztab przygotował dla nas koncerty on-line. Wystąpili: Crazy Train, TNT, Rebel House, Music Rage, Defenders i Troll. Z kolei w Cieszanowie, również on-line, zagrali: Boleo & Follow The Riddim, grupa TNT, Maria Góra oraz zespoły z Rzeszowa Bagno i Khrognar. Na zakończenie w ramach światełka do nieba widzowie zobaczyli fireshow.

W dniu finału lubaczowski sztab WOŚP zadeklarował zebraną kwotę w wysokości 86.506,83zł.

– Jesteśmy niesamowicie zadowoleni z sumy, którą udało nam się uzyskać w dobie pandemii. To Wasza zasługa! Możemy napisać tylko jedno: DZIĘKUJEMY! – podsumowują organizatorzy z naszego regionu.

To jednak nie koniec, bo nadal trwają aukcje i wciąż można wpłacać pieniądze na wyposażenie oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

AH, bm, elubaczow.com

Galeria zdjęć, fot. Sztab WOŚP Lubaczów, Henryk Wacnik

Więcej zdjęć na Facebooku

11 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here