Przedszkole i żłobek EKOMALUCHY ogłasza nowy nabór

0

Przedszkole i żłobek EKOMALUCHY zlokalizowane przy ul. Słonecznej w Lubaczowie ogłosiły właśnie nowy nabór. Oferta placówki jest bardzo szeroka.

Przedszkole i żłobek EKOMALUCHY to przestronny budynek z przyjaźnie umeblowanymi i wyposażonymi salami. Dodatkowo dzieci czas wolny spędzać mogą w dużym ogrodzie, w którym będzie także stworzony przestronny plac zabaw. Podopieczni mają w ciągu dnia zapewnione trzy urozmaicone, zdrowe posiłki (śniadanie, obiad dwudaniowy i podwieczorek) z dużą ilością warzyw i owoców sezonowych.

U nas dzieci nigdy się nie nudzą! Dajemy im szansę rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Dlatego, aby rozbudzać dziecięcą kreatywność, proponujemy liczne zajęcia sensoryczne, sportowe, z języka angielskiego, muzyczne i plastyczne oraz doświadczalne, w tym warsztaty kulinarne czy bliskie spotkania z naturą. Zapewniamy także indywidualne zajęcia z logopedą i pedagogiem. Pragniemy, aby dzieci zdobywały w naszym żłobku i przedszkolu doświadczenia o jakie w domu naprawdę trudno. Naszym celem jest kształcenie osobowości dziecka w najwcześniejszym okresie jego rozwoju. Pragniemy zapewnić rozwój intelektualny, motoryczny i emocjonalny poprzez zabawę, pielęgnację, kontakt z rówieśnikami i różnorodne zajęcia – czytamy w ofercie EKOMALUCHÓW.

Do żłobka przyjmowane są dzieci od 6 miesiąca do 2,5 roku, a do przedszkola od 2,5 roku życia (nieodpieluchowane). O przyjęciu dziecka decyduje kolejność zgłoszeń.

W placówce działa osobna grupa przedszkolna z oddziałem integracyjnym i terapeutycznym. Oddzielna grupa dla dzieci z orzeczeniem o kształceniu specjalnym w wieku od 2,5 (ze spektrum autyzmu oraz specjalnymi potrzebami edukacyjnymi). Oferujemy indywidualne zajęcia z psychologiem, pedagogiem, logopedą, oligofrenopedagogiem, terapeutą SI oraz terapeutą behawioralnym.

Więcej informacji: 

Przedszkole i Żłobek EKOMALUCHY

ul. Słoneczna 19, Lubaczów

Tel.  791 752 347

Poznaj Ekomaluchy na Facebook’u.

Materiał informacyjny.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!