W niedzielę Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

5

W niedzielę (31.01) odbędzie się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fundację można wesprzeć na różne sposoby.

Fot. Sztab WOŚP Lubaczów, arch.

W tym roku Finał WOŚP z pewnością będzie inny, ale na pewno Orkiestra będzie grać głośno i każdego z nas porwie duch pomagania. Pieniądze zbierane pod hasłem „Finał z głową” przeznaczone będą dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Lubaczowski sztab tradycyjnie włącza się w działania. Przygotował aukcje na swoim koncie na allegro, na których znajdziecie m.in. karnet na CIESZFANÓW Festiwal, koszulki, kalendarze, aniołki, magnesy, vouchery i inne gadżety. Ciekawe aukcje prowadzi także sztab WOŚP z Cieszanowa. Wśród licytowanych przedmiotów jest kilka podpisanych przez Jurka Owsiaka, są też koszulki i płyty od występujących w Cieszanowie zespołów np. Big Cyc, Zielone Żabki czy Sztywny Pal Azji oraz koszulka znanego z serialu Gra o Tron strongmana Hafþór Júlíus Björnsson.

Na stronie facebookowej WOŚP Cieszanów od 18.00 do 20.00 odbędą się koncerty i licytacje. Zagrają: reggowy Boleo & Follow The Riddim, lubaczowska grupa TNT złożona wyłącznie z dziewczyn, multiinstrumentalistka Maria Góra oraz dwa mocno rockowe zespoły z Rzeszowa Bagno i Khrognar. Na zakończenie w ramach światełka do nieba widzowie zobaczą fireshow.

Uruchomiona została również eSkarbonka sztabu WOŚP w Lubaczowie. Zasilać ją można na: eskarbonka.wosp.org.pl. To świetna alternatywna dla osób, które nie chcą wychodzić z domu, a pragną wesprzeć akcję. Datki będzie można jednak także wrzucać do puszek, bo w niedzielę na ulicach pojawią się wolontariusze, którzy kwestować będą z puszkami. Spacerując na pewno nie uda się ich ominąć.

W niedzielę z orkiestrą zagra także Centrum Medyczne Kormed w Lubaczowie, gdzie będzie można wykonać badania, z których dochód wesprze działania fundacji Jurka Owsiaka.

AH, elubaczow.com

5 komentarze

  1. serce pęka z dumy, jak się ogląda te przygotowania do święta zbieranie datków w celu indoktrynowania młodych,a także, co jest nowością, wzorem amerykańskiego lewactwa zacznie ta fundacja finansować i popierać aborcję mydląc ludziom oczy duperelami, niech każda, młoda i światła kobieta wrzuci datek do puszki trzymanej przez jakiegoś dzieciaka myśląc o tym, że do tej pory żyła w ciemnocie, bo jej matka dała jej życie a przecież mogła się pozbyć tego problemu który przeszkadza w chodzeniu na dyskoteki i festiwale rocka……..

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here