Ruszyły zgłoszenia do XXII edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Słowa

0

Miejski Dom Kultury w Lubaczowie zapowiada XXII edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Słowa. Recytatorzy z całej Polski spotkają się w Lubaczowie 28-30 maja.

Fot. Tomasz Mielnik, arch.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Festiwal został odwołany. MDK przeniósł organizację jego XXII edycji na 2021 rok. Decyzja podyktowana była panującą sytuacją związaną z szerzącą się epidemią koronawirusa. Teraz organizatorzy wznawiają zgłoszenia. Udział w Festiwalu mogą wziąć osoby, które ukończyły 14 lat. Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie do organizatora podpisanej „Karty uczestnictwa”. Do niej należy dołączyć klauzulę informacyjną dla instruktora do 20 maja 2021 r., wraz z kopią dowodu wpłaty akredytacji. Przy kwalifikacjach liczy się kolejność zgłoszeń.

Tradycyjnie Ogólnopolski Festiwal Słowa przeprowadzony będzie w formie trzech turniejów: XXX Ogólnopolskiego Turnieju Recytatorskiego Literatury Tworzonej na Obczyźnie „Od Mickiewicza do Miłosza”,  XXVI Ogólnopolskiego Turnieju Twórczości Jednego Poety (w tym roku uczestnicy na warsztat wezmą utwory Justyny Bargielskiej) i XIX Ogólnopolskiego Turnieju Recytatorskiego „Literatura dla dzieci”.

Więcej informacji znajdziecie na stronie mdklubaczow.pl.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here