Projektujemy i budujemy hale stalowe o różnorodnym zastosowaniu. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi budowlane w zakresie produkcji i montażu konstrukcji. Przejmujemy opiekę nad placem budowy aż do momentu oddania obiektu do użytkowania. Tworzymy budynki przemysłowe, handlowe, biurowe i mieszkalne. Na bazie konstrukcji metalowych powstają także obiekty logistyczne, magazynowe, sportowe i ekologiczne.

Chcesz stworzyć obiekt, który zapewni Ci przewagę w Twojej branży? Odezwij się i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Czym są konstrukcje stalowe?

Mianem konstrukcji stalowych określa się każdy obiekt, którego elementy nośne wykonano ze stali. Określenia tego używa się również w odniesieniu do poszczególnych elementów konstrukcyjnych wytworzonych z tego materiału. Dzięki zastosowaniu stalowych prefabrykatów szkielet budynku cechuje się ogromną wytrzymałością i odpornością na czynniki zewnętrzne. Jednocześnie w razie potrzeby zbudowaną w ten sposób halę można rozebrać lub rozbudować.

Dlaczego warto wybrać konstrukcje stalowe z Wrocławia, a nie technologię tradycyjną?

Montaż konstrukcji metalowych z Wrocławia zajmuje niewiele czasu. Nawet obiekty o dużej kubaturze mogą powstać w zaledwie kilka miesięcy. Po przygotowaniu fundamentów wystarczy złożyć ze sobą poszczególne elementy i połączyć je w sposób zapewniający stuprocentową stabilność. Dość szybko można przejść zatem do prac wykończeniowych i wyposażania obiektu.

Hale stalowe można wybudować szybciej i taniej, niż podobne obiekty stawiane technikami tradycyjnymi.

Potrzebujesz specjalisty od hal stalowych?

Skontaktuj się z nami. Podczas pierwszego spotkania rozpoznamy Twoje potrzeby. Lepiej zrozumiemy problemy, jakie chcesz rozwiązać poprzez budowę hali. Zaproponujemy konkretne rozwiązania, które pomogą Ci maksymalnie wykorzystać budowany obiekt. Nasza firma ma ponad 20 lat doświadczenia we wspieraniu polskich inwestorów. Wykorzystamy całą naszą wiedzę, by zaprojektować obiekt, który idealnie wpasuje się w Twoje oczekiwania.

Naszym stałym zwyczajem jest pozytywne zaskakiwanie naszych klientów.

Zastanawiasz się, czy warto powierzyć nam budowę hali?

Koniecznie zapoznaj się z naszym portfolio. Zaufały nam zarówno ogromne przedsiębiorstwa znane na całym świecie, jak i niewielkie firmy rodzinne. W każdym przypadku zrealizowaliśmy zlecenie zgodnie z najwyższymi standardami sztuki konstrukcyjnej i architektonicznej. Nasi klienci cenią naszą fachowość, inicjatywę i solidność. Przede wszystkim doceniają zaś to, że cechuje nas świetna organizacja pracy.

Podczas naszej współpracy Twoja rola jako inwestora sprowadzi się do oczekiwania jak najlepszych rezultatów. My zajmiemy się całą resztą.

Jako producent konstrukcji stalowych mamy ogromne możliwości.

Wszystkie elementy potrzebne do zbudowania Twojej hali wytworzymy samodzielnie. Dzięki temu możemy zachować dużą swobodę podczas projektowania. Nie ograniczamy się do dostępnych na rynku możliwości. Produkujemy wszystko, co jest potrzebne do realizacji projektu na najwyższym, światowym poziomie.

Na produkowanych przez nas konstrukcjach stawiamy znak CE. Oznacza to, że zostały one stworzone zgodnie z Dyrektywami Nowego Podejścia Unii Europejskiej. Każdy z naszych prefabrykatów spełnia wymagania dotyczące jakości, bezpieczeństwa i ekologii, które zostały w nich zawarte.

Generalny wykonawca z Wrocławia. Oferta, która przyspieszy realizację obiektu.

Pracując z nami, zatrudniasz najlepszych profesjonalistów w branży. Zawsze działamy zgodnie z ustalonym harmonogramem. Nasze ekipy projektowe i budowlane mają doświadczenie w pracy nad realizacją nawet bardzo ambitnych celów. Wykonujemy nasze zadania, korzystając z nowoczesnych technologii.

Jesteśmy solidnym partnerem biznesowym. Uważnie słuchamy, co inwestor ma nam do powiedzenia. Stawiamy na efektywność wynikającą z doskonałej organizacji procesu projektowo-budowlanego. Zawsze angażujemy się w powierzone nam zlecenia. Przy ich realizowaniu wykorzystujemy wiedzę zdobytą podczas wieloletniej praktyki.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here