Józef Krygowski otrzyma protezę nogi

0

Zakończyła się zbiórka dla Józefa Krygowskiego z Załuża w Gminie Lubaczów. Otrzymane wsparcie od ludzi z wielkimi sercami pozwoli na zakup protezy. Środki przeznaczone będą również na rehabilitację.

Z pewnością życie Józefa Krygowskiego, jak i jego niepełnosprawnych dzieci, będzie znów prostsze. Zbiórka, która od kilku miesięcy prowadzona była na portalu siepomaga.pl zakończyła się sukcesem. Udało się zebrać ponad 70 tys. zł – kwotę potrzebną na zakup protezy i rehabilitację. Po raz kolejny mieszkańcy powiatu lubaczowskiego udowodnili, że mają ogromne serca.

Pragniemy podziękować za wsparcie finansowe nam udzielone. Dzięki państwa pomocy możliwy będzie zakup protezy i rehabilitacji dla mnie. Jestem szczęśliwy ze tylu Was wsparło mnie nie sposób nawet wszystkich wymienić każda kwota była tak samo wiele warta bo był to dar serca. DZIĘKUJĘ !!!! – napisał do naszej redakcji Pan Józef.

Przypomnijmy, Józef Krygowski z powodu tętniaka podkolanowego trafił do szpitala, gdzie konieczna była operacja odjęcia nogi. Przed amputacją opiekował się niepełnosprawnymi dziećmi i zajmował gospodarstwem rolnym.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here