Lubaczów: Zmieni się firma odbierająca odpady

15

W Lubaczowie rozstrzygnięty został przetarg na odbiór odpadów komunalnych. Śmieci odbierać będzie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych EMPOL Sp. z o.o. z Tylmanowej.

Fot. elubaczow.com

Do przetargu stanęły trzy firmy – Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych EMPOL Sp. z o.o. z Tylmanowej (2 915 477,28 zł), która zaproponowała najniższą ofertę, F.H.U.P. „MASTER” z Krowicy Samej (3 211 993,44 zł), i firma, która przez ostatni rok odbierała śmieci od mieszkańców Lubaczowa – Ecler Wywóz Nieczystości z Tomaszowa Lubelskiego (3 021 656,40 zł). Zgodnie z wynikami postępowania, to właśnie EMPOL został wybrany przez władze miejskie do realizacji usługi.

W przetargu termin wykonania zamówienia określony został od 1 marca 2021 r. do 28 lutego 2022 r.

AH, elubaczow.com

15 komentarze

  1. Ciekawi mnie jakim cudem firma która ma jeszcze więcej kilometrów niż do Tomaszowa, wygrała przetarg najniższą ofertą? Coś tu chyba jest nie tak!? Ktoś musiał nieźle w łape wziaść. Poczekajmy kilka miesięcy na kolejną podwyżkę, wtedy się okażę że firma jest stratna, i potrzebna jest kolejna podwyżka za wywóz śmieci.. To jest ……….!!!

  2. Martwicie sie smieciami ,ceną i kto odbiorze. To dobrze ale nikt z was nie myśli dlaczego w Lubaczowie i okolicach nic sie nie robi aby jakość powietrza sie poprawila , smród i dym aż siwo wszędzie ZDROWYCH PŁUC W DOBIE KORONAWIRUSA!!!A władze coś robią w tej sprawie???

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here