Haszysz, marihuana i metamfetamina u młodzieńców z Lubaczowa

3

Przed sądem, za posiadanie środków odurzających, odpowiedzą młodzi mieszkańcy Lubaczowa. Policjanci znaleźli przy nich haszysz, marihuanę i metamfetaminę.

W czwartek (14.01) około godz. 20 na ul. Słowackiego w Lubaczowie policjanci zauważyli młodego mężczyznę, który na ich widok odrzucił foliowy woreczek. Podczas interwencji okazało się, że w woreczku był susz roślinny. 19-latek przyznał się, że jest to marihuana, co potwierdziło także badanie testerem narkotykowym. To jednak nie jedyne narkotyki, które były w posiadaniu młodzieńca.

Podczas przeszukania, w mieszkaniu zatrzymanego funkcjonariusze znaleźli również haszysz, marihuanę i metamfetaminę oraz 4 młynki do rozdrabniania suszu roślinnego – czytamy na stronie KPP w Lubaczowie.

Tego samego wieczoru przed godz. 21 na ul. Mickiewicza policjanci zatrzymali do kontroli osobowego fiata, którym podróżowało dwóch mężczyzn. Przy 17-letnim mieszkańcu Lubaczowa, policjanci także znaleźli marihuanę, haszysz i metamfetaminę.

Teraz za swoje czyny młodzi mężczyźni odpowiedzą przed sądem.

Posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych jest zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 3, a w przypadku ich znacznej ilość do lat 10.

elubaczow.com, KPP Lubaczów

3 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here