Organizatorzy CieszFanów Festiwal przedstawiają pierwsze gwiazdy tegorocznej edycji imprezy, która odbędzie się 19 – 21 sierpnia na kąpielisku Wędrowiec w Cieszanowie.

Na scenie zagrają  Kazik, Lej Mi Pół, Boleo & Follow The Riddim, The Analogs. To tylko przedsmak pełnej listy artystów. Ogółem ma ich wystąpić prawie 20. Organizatorzy nie ograniczają się jednak tylko do gwiazd, zachęcają również młode zespoły do zgłaszania się do festiwalowego przeglądu kapel i występu na cieszanowskiej scenie. Burmistrz Cieszanowa liczy, że w tym roku miasto ponownie ożyje dzięki tysiącom fanów muzyki rockowej.

­- Nasze miasto to stolica wolności i dobrej muzyki, wyjątkowego i niepowtarzalnego festiwalowego klimatu. – przypomina Burmistrz Zdzisław Zadworny.

Impreza, wzorem ubiegłego roku, przybierze formę hybrydową.

– Przenosimy część festiwalu w cyfrowy świat, prowadząc transmisje koncertów i spotkań z cyklu Otwarte Głowy w naszych mediach społecznościowych. Dzięki temu tysiące osób będą mogły być z nami w Cieszanowie. – tłumaczy dyrektor festiwalu Marcin Piotrowski z CKiS.

Organizatorzy wiedząc, że nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z ludźmi, szykują się więc na przyjęcie pod namiotami minimum 2000 festiwalowiczów.

– Oddajemy też festiwal w ich ręce. To oni mają wpływ na jego kształt i klimat, dlatego chcemy, żeby o nim współdecydowali i czuli się za niego odpowiedzialni. — dodaje Marcin Piotrowski. 

Wraz z ogłoszeniem terminu festiwalu ruszyła sprzedaż festiwalowych karnetów, są one dostępne na stronie www.bilety24.pl/.

– Miejsc nie zostało już zbyt wiele. Pierwsze 400 karnetów zostało już sprzedanych. Posiadają je najwięksi fani cieszanowskiego klimatu, którzy są z nami od lat i pamiętają poprzednie edycje Cieszanów Rock Festiwalu czy jeszcze wcześniejszego Break Out Festiwalu. – mówi Marlena Wiciejowska, dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie, organizatora festiwalu.

Wszelkie oficjalne informacje oraz komunikaty znajdziecie na stronach Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie www.ckis.cieszanow.pl, a także na profilach na Facebooku: CieszFanów Festiwal oraz Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie.

AH, elubaczow.com

5 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here