Dofinansowania do szkoleń dla firm z powiatu lubaczowskiego

0

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ogłasza XVI nabór wniosków w ramach projektu „Fundusz Usług Rozwojowych – wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz ich pracowników z subregionu przemyskiego”. Przedsiębiorcy mogą otrzymać nawet do 80% dofinansowania na szkolenia pracowników.

Do projektu zgłosić się mogą osoby (pracownicy oraz właściciele przedsiębiorstw), które  nie uczestniczyły dotychczas w dofinansowanych usługach rozwojowych w ramach projektu. Chcąc otrzymać dofinansowanie należy wybrać szkolenie ze strony: www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl, złożyć do PARR S.A. formularz zgłoszeniowy, podpisać umowę o dotację, zapisać się na szkolenie i wziąć w nim udział, a później złożyć dokumenty rozliczeniowe.

Formularze zgłoszeniowe można składać wyłącznie za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub firmy kurierskiej do 27 stycznia. Do rozdysponowania jest 280 tys. zł.

Szczegółowe informacje o projekcie można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu: (16) 633 63 88 wew. 2, 3, 4 (e-mail: uslugirozwojowe@parr.pl) oraz na stronie internetowej projektu: www.funduszuslugrozwojowych.parr.pl.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here