Niemcy i Holandia to najpopularniejsze z kierunków, w które udają się Polacy w poszukiwaniu pracy sezonowej i stałej. Kraje te oferują zatrudnienie w wielu dziedzinach, takich jak gastronomia, hotelarstwo i wiele innych, bez wymaganej znajomości języka obcego.

Szczególnie w związku z sytuacją epidemiologiczną i brakiem w personelu, wzrasta zapotrzebowanie na pracowników w różnych zawodach.

Wielu ludzi, szczególnie młodych, często zastanawia się jak mogą wyjechać za granicę do pracy. Rozwiązaniem dla mieszkańców województwa podkarpackiego są Busy Podkarpacie Niemcy oraz Busy Podkarpacie Holandia.

Korzystna cena przewozów

Główną zaletą wyboru przejazdu busem za granice jest korzystna cena, bez dużej liczby przesiadek i oczekiwania na kolejny transport. Busy oferują także wygodne siedzenia i miejsce na bagaż.

Troska o Twoje zdrowie

Nawet w obliczu pandemii przewoźnicy dokładają największych starań w ochronie bezpieczeństwa pasażera, zapewniając bezpieczną odległość między pasażerami, czystość na pokładzie i wymagane środki dezynfekcji. Przed wejściem na pokład sprawdzana jest też temperatura, a każdy pasażer powinien posiadać przy sobie negatywny wynik testu na obecność COVID-19.
Przed podróżą oczywiście należy zapoznać się z wymaganiami sanitarnymi, aby uniknąć komplikacji podczas podróży i na miejscu zatrudnienia.

Bezpieczeństwo na trasie

Busy Podkarpacie Niemcy i Holandia zapewniają także bezpieczeństwo podczas jazdy. Busy przed podróżą przechodzą wymagany przegląd aby uniknąć niechcianych usterek czy opóźnień na trasie.

Dotarcie do lokalizacji

Busy wyjeżdżające z miast podkarpackich oferują przystanki w różnych miastach Niemiec i Holandii, często też bezpośrednio lub z ułatwioną drogą do miejsca zatrudnienia czy noclegu.

Podróżowanie za granicę do pracy jest łatwiejsze niż się wydaje, wystarczy trochę wiedzy na temat, i dobry przewoźnik. Dlatego serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług Busy Podkarpacie Niemcy i Holandia, aby bez komplikacji, bezpiecznie i wygodnie przeżyć podróż do nowych zawodowych doświadczeń.

1 komentarz

 1. Witam

  Temat podniesiony w artykule jest skadinad ciekawy ale generalnie komunikacja zbiorowym srodkiem transportu jest obecnie mniej popularna.Jadac do Niemiec w listopadzie musialem skorzystac (z uwagi na awarie auta) ze znanej linii autobusowej.Testow nie wymagano ale cena biletu to ponad 300 pln z uwagi na to ze w autobusie zajete bylo tylko 1 miejsce w rzedzie.
  Koszt przejazdu oscylowal okolo przejazdu wlasnym samochodem wiec nie bede ukrywal ze to zadna okazja.
  Osobiscie wole podrozowac samolotem jest zdecydowanie szybciej i chyba taniej.

  pozdrawiam wszystkich podrozujacych
  Pozdrowienia dla

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here