Piłkarskie półkolonie z Football Academy Lubaczów [ZAPISY]

0

Trwają zapisy na zimowe, piłkarskie półkolonie z Football Academy Lubaczów. Oznacza to, że przerwa w nauce spędzana w mieście wcale nie musi być nudna. W tym roku udział dziecka w półkolonii można opłacić Bonem Turystycznym!

fot. FA Lubaczów

Półkolonie odbędą się w dwóch terminach: 4-8.01.2021 i 11-15.01.2021 w Szkole Podstawowej nr 2 w Lubaczowie. W zajęciach mogą wziąć udział dzieci z roczników 2010-2015. W programie znalazły się codzienne:
– treningi piłki nożnej,
– zajęcia motoryczne,
– warsztaty z robotyki oraz e-sport,
– wyjazd do parku trampolin Grawitacja,
– zajęcia na basenie,
– konkursy z nagrodami. 

W cenie półkolonii (449 zł/os, dla zawodników FA – 399 zł) ujęte są również drugie śniadanie, obiad, ubezpieczenie NNW i PZU Sport. Ponadto uczestnicy otrzymają certyfikat oraz koszulki i gadżety.

– Wiedząc, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo i zdrowie dziecka, zapewniamy, że wdrożyliśmy wszystkie wytyczne Ministerstwa Zdrowia, MEN oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego służące ograniczeniu ryzyka zakażenia dzieci i młodzieży oraz kadry podczas zorganizowanych wypoczynków zimowych w czasie trwania epidemii COVID-19. – zapewniają organizatorzy.

Bon turystyczny robi furorę, również wśród rodziców dzieci, którzy zdecydowali się na najlepsze piłkarskie ferie z Football Academy.

Szczegółowe informacje: http://bit.ly/bon_turystyczny_facamps

Zapisy odbywają się wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy https://facamps.pl/oferta/szczegoly-oferty?id=74.

Więcej informacji uzyskać można u managera Football Academy Lubaczów – tel. 694 290 537.

Materiał partnera

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here