Potrącenie pieszego w Oleszycach. Przechodził w niedozwolonym miejscu

1

Na ulicy Jarosławskiej w Oleszycach potrącony został 52-letni mężczyzna. Przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Droga w tym miejscu jest zablokowana. Na miejscu pracują policjanci, którzy kierują na objazdy.

Zdjęcie ilustracyjne, fot. podkarpacka.policja.gov.pl

We wtorek, 22 grudnia, około godziny 17 na ulicy Jarosławskiej w miejscowości Oleszyce doszło do potrącenia pieszego. 52-letni mieszkaniec gminy Oleszyce próbował przejść przez ulicę w miejscu niedozwolonym. Potrącił go nadjeżdżający samochód osobowy. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Osobowym Fiatem kierowała 45-letnia mieszkanka Lubaczowa.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana, policjanci kierują na objazdy. Utrudnienia w ruchu powinny zakończyć się po godz. 19:00.

Policja apeluje o ostrożność na drogach

Okres przedświąteczny i świąteczny to wzmożony ruch na drogach. Dodatkowo pogoda w nadchodzących dniach nie będzie sprzymierzeńcem kierowców. Prognozowane opady deszczu i śniegu mogą powodować, że widoczność będzie ograniczona, a jezdnia mokra i śliska.

W związku z tym policjanci apelują do kierowców o wzmożoną czujność i ostrożną jazdę, natomiast pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności podczas przechodzenia przez jezdnię.

bm, elubaczow.com

1 komentarz

  1. Ciekawa jestem czy potrącony był trzeźwyto raz a dwa czy miał jakikolwiek odblask. Ludzie jak święte krowy lezą i nawet nie popatrzą czy coś jedzie i nie pomyśli zdąży się zatrzymać auto czy nie. Zmieniło sie prawo i kierowców sie karze mandatami i punktaki. To tego gościa trzeba ukarać tak żeby drugim razem ruszył głową i pomyślał bo inaczej sie nie nauczy tylko bedzie mówił że to wina kierowcy.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here