We wtorek (8.12) lubaczowscy kryminalni przy współpracy z twórcami programu „Łowca Pedofilów” zatrzymali 37-letniego mieszkańca Lubaczowa. Mężczyzna za pośrednictwem internetowych komunikatorów miał składać nieletniej propozycję obcowania płciowego i poddania się innej czynności seksualnej.

Według twórcy programu 37-latek miał korespondować z 14-latką za pośrednictwem Internetu. W rozmowach miał jej składać propozycję obcowania płciowego i poddania się innej czynności seksualnej.

W rzeczywistości lubaczowianin rozmawiał z autorami programu „Łowca pedofilów”. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów w Zalesiu (gmina Oleszyce) w trakcie jazdy samochodem, po wcześniejszym otrzymaniu zgłoszenia.

37-latek został zatrzymany do wyjaśnienia. Materiał zgromadzony w tej sprawie analizuje Prokuratura Rejonowa w Lubaczowie. Decyzja o ewentualnym postawieniu zarzutów zapadnie najprawdopodobniej jutro – informuje ml. asp. Mateusz Maź, oficer prasowy KPP w Lubaczowie.

Wideo z zatrzymania mieszkańca Lubaczowa na swoim profilu zamieścił Krzysztof Dymkowski, autor programu „Łowca Pedofilów”.

Cały odcinek programu wyemitowany zostanie na kanale Polsat Play.

bm, elubaczow.com