Siedziba lubaczowskich policjantów w nowej odsłonie [ZDJĘCIA]

0

Zakończyła się modernizacja i rozbudowa budynku Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie. Obiekt zyskał nowy wygląd i funkcjonalność, dzięki czemu znacząco poprawił jakość obsługi interesantów i komfort pracy.

Siedziba lubaczowskich policjantów została wybudowana w latach 70-tych XX wieku. Obiekt przez ostatnie lata był w złym stanie technicznym i wymagał przeprowadzenia generalnego remontu. Dlatego po uzyskaniu stosownych pozwoleń i pozyskaniu środków finansowych, latem 2019 roku rozpoczęto remont wraz z rozbudową obiektu. Inwestycja zakończyła się końcem października br.

Odnowiona niemal w całości siedziba Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie, to teraz bez wątpienia obiekt spełniający najwyższe standardy policyjnej jednostki. To miejsce przyjazne dla interesantów, zapewniające również właściwy komfort pracy policjantom i pracownikom policji. Remont sprawił, że ciągi komunikacyjne i poszczególne pomieszczenia lubaczowskiej komendy, zyskały zupełnie nową funkcjonalność, a cały obiekt z zewnątrz i wewnątrz poprawił znacząco swoje walory estetyczne – czytamy na stronie KPP w Lubaczowie.

Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie zyskała nowy parking, a przy wejściu głównym windę dla osób niepełnosprawnych. Ponadto budynek został wyposażony w nowy sprzęt teleinformatyczny. Powstała też poczekalnia dla interesantów, pomieszczenia socjalne, nowoczesna składnica akt, szatnie oraz miejsce na siłownię. Odnowiona została również elewacja budynku, na której pojawiły się nowe elementy identyfikacji wizualnej, w tym logo policji, a obok budynku podświetlany pylon – czytamy na stronie KPP w Lubaczowie.

Całkowity koszt remontu wyniósł prawie 9 mln zł i został sfinansowany ze środków „Programu modernizacji służb mundurowych na lata 2017-2020”.

Galeria zdjęć, fot. KPP Lubaczów.

elubaczow.com, KPP Lubaczów

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here