W Starym Lublińcu cieszą się z nowego boiska [FILM]

2

Mieszkańcy Starego Lublińca w gminie Cieszanów mogą korzystać już z nowego boiska ze sztuczną nawierzchnią. W miniony piątek (27.11) odbyło się oficjalne otwarcie obiektu.

Stary Lubliniec jest jedną z miejscowości, które uczestniczy w Podkarpackim Programie Odnowy Wsi na lata 2017-2020. To właśnie m.in. dzięki uzyskanemu z tego źródła dofinansowaniu, ale głównie dzięki środkom z budżetu gminy Cieszanów udało się wybudować tutaj nowoczesne boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią. Z obiektu, którego oficjalne otwarcie miało miejsce w miniony piątek (27.11) można korzystać cały rok.

Obejrzyjcie film z otwarcia.

elubaczow.com, mj


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

2 komentarze

  1. Ja wiem, że to może narzekanie, ale czy nie lepiej żeby dzieciaki miały takie boisko przy szkole… W Cieszanowie i Dachnowie jest przy szkole tylko w Lublińcu jest tak daleko do tego nowego boiska, że nie da rady z niego korzystać w ramach lekcji… Skoro środki i tak były w prawie 100% gminne to nie lepiej było wybudować to boisko przy szkole żeby codziennie prawie setka dzieci mogła się z niego cieszyć? Ech… Czasem ręce opadają…

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here