Weź udział w świątecznych konkursach horynieckiego GOKu

0

Gminny Ośrodek Kultury w Horyńcu-Zdroju organizuje dwa konkursy związane ze zbliżającymi się świętami. Zachęca do udziału w rywalizacji „Świętuj tańcem razem z nami” i „Kolęd i Pastorałek”.

– Zachęcamy wszystkich do tańca, który wyzwala pozytywne emocje i na pewno w czasie kwarantanny przyczyni się do uśmiechu na waszych twarzach. Uwierzcie, że czas spędzony w domu nie musi być pełen nudy. – zachęcają organizatorzy.

W konkursie tanecznym mogą wziąć udział dzieci od 5 roku życia. Konkurs podzielony został na kategorie wiekowe: 5 – 7 lat, 8 – 11 lat, 12 -15 lat i 16 – 18 lat. Uczestnicy muszą wybrać muzykę, wymyślić krótką (do 90 sek.) choreografię, nagrać swój występ i przesłać filmik do organizatora (szczegóły poniżej) Zgłoszenia przyjmowane będą do 18 grudnia. Jury w czasie dokonywania oceny weźmie pod uwagę oryginalność choreografii, walory wizualne, takie jak strój i wrażenie estetyczne oraz poczucie rytmu, wrażliwość muzyczną tancerza. Wyniki zostaną ogłoszone 31 grudnia 2020 roku o godz. 12:00 na profilu Facebook GOK Horyniec-Zdrój oraz na stronie internetowej www.horyniec.naszgok.pl. Dla laureatów przygotowane zostały nagrody rzeczowe.

To nie jedyny konkurs, który GOK w Horyńcu-Zdroju przygotował na nadchodzące święta. Wziąć można także udział w konkursie „Kolęd i Pastorałek”. W tej rywalizacji mogą wziąć udział amatorzy. Określona została tylko dolna granica wiekowa – 5 rok życia. Uczestnicy zaprezentować muszą wykonanie dowolnej kolędy lub pastorałki – może to być występ solowy, duet lub wystąpienie rodzinne. Jury w szczególności oceni poprawność wykonania (intonacja, dykcja), dobór repertuaru, możliwości wykonawcy, pomysłowość i oryginalność wykonania, ogólny wyraz artystyczny oraz dodatkowe atuty prezentacji (strój, rekwizyty).

Nagranie lub link do filmiku należy przesłać w terminie do 28 grudnia na adres: oskultury@gmail.com. Wyniki zostaną ogłoszone 5  stycznia na profilu Facebook GOK Horyniec-Zdrój oraz na stronie internetowej placówki. Organizator również i w tej rywalizacji dla laureatów przygotował nagrody rzeczowe.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here