Gminny Konkurs Poezji Religijnej w Starym Dzikowie

0

Dla dzieci z Gminy Stary Dzików, które chciałyby spróbować swoich sił w recytacji i poezji śpiewanej, ogłoszono Gminny Konkurs Poezji Religijnej. Organizatorzy na zgłoszenia czekają do 30 listopada.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych z terenu Gminy Stary Dzików. Rywalizacja podzielona została na dwie kategorie – recytacja i poezja śpiewana. Ponadto prezentacje oceniane będą z podziałem na kategorie wiekowe: przedszkolaki i uczniowie klas I-III, uczniowie klas IV-VI oraz VII-VIII.

Do konkursu zgłosić można teksty pisane prozą i poetyckie, które można zaliczyć do liryki religijnej lub patriotycznej. Uczestnik zaprezentować może tylko jeden utwór. Dodatkowo wykorzystać można pozasłowne i pozamuzyczne środki wyrazu artystycznego, jeśli mają one na celu wzbogacenie interpretacji utworu. Czas występu nie może przekraczać 10 min.

Organizatorzy – Gmina Stary Dzików wraz z Gminny Ośrodek Kultury – czekają na nagrania i karty zgłoszenia do 30 listopada. Dokumenty należy dostarczyć do GOK w Starym Dzikowie lub przesłać na adres e-mail: kultura@starydzikow.pl. Skorzystać można również z Messenger GOK.

Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie www.starydzikow.naszgok.pl.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here