MotoMikołajki w tym roku także dla Domu Dziecka w Nowej Grobli

0

W tym roku do listy akcji MotoMikołajki organizowanej przez stowarzyszenie podkarpackich motocyklistów Podkarpackie 2 Kółka dołącza Dom Dziecka w Nowej Grobli.

Fot. podkarpackie2oo.pl

Motocykliści niejednokrotnie pokazywali, że chętnie włączają się w pomoc potrzebującym. Często namawiają do tego też innych. Po raz kolejny stowarzyszenie podkarpackich motocyklistów Podkarpackie 2 Kółka zachęca do zbiórki pieniędzy na prezenty dla dzieci z domów dziecka oraz by wspomóc same placówki. Celem akcji jest chęć wywołania uśmiechu i radości na twarzach podopiecznych. Ten cel jest konsekwentnie realizowany od kilku lat, a akcja z roku na rok staje się coraz bardziej popularna. 

W 2019 roku stowarzyszenie przekazało pomoce materialne (sprzęt edukacyjny, słodycze, wyposażenie dla Domów Dziecka) na kwotę znacznie przekraczającą 15 tys. zł. W ramach ubiegłorocznej akcji wsparto Dom Dziecka w Dynowie, w Łopuszce Małej k. Kańczugi, w Rakszawie oraz Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą im. dr. Hanasiewicza w Rzeszowie. W tym roku organizatorzy akcji obdarują także Dom Dziecka w Nowej Grobli.

Osoby, które chciałyby pomóc i włączyć się do akcji mogą kontaktować się z organizatorami przesyłając wiadomość prywatną na profil facebook.com/podkarpackie2oo/ lub za pośrednictwem e-maila: podkarpackie2kolka@gmail.com.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here