Kolejna fotografia Krystiana Kłysewicza z nagrodą w konkursie

0

Krystian Kłysewicz z Horyńca-Zdroju zajął drugie miejsce w konkursie „Góry bez granic” organizowanym przez National Geographic Magazine Poland oraz Podkarpackie.Travel. Zdjęcie wykonał przemierzając Beskid Niski.

Fot. Krystian Kłysewicz

Krystian Kłysewicz dał się nam poznać jako niezwykły fotografik. Znane są nam również jego filmowe produkcje. Tematem jego prac są głównie piękne widoki podkarpackiego Roztocza. Na zdjęciach pokazuje przede wszystkim przyrodę, a także wschody i zachody słońca. Za swoje prace został niejednokrotnie nagrodzony. Otrzymał m.in. pierwsze miejsce na międzynarodowym Drone Film Festival Poland 2019, w ogólnopolskim konkursie „Moje Roztoczańskie Drzewo” czy w „Podkarpackie Pełne Zachwytów”. Teraz zdobył drugie miejsce w konkursie „Góry bez granic”.

Jury uzasadniając wybór napisało:

Za doskonałą kompozycję z idealnie uchwyconym momentem wschodzącego słońca między konarami drzewa. Harmonia, piękno, zachwyt…

Sam Krystian, choć najczęściej fotografuje naszą okolicę, to przyznaje, że lubi także okoliczne góry.

– Oprócz Roztocza kocham też wszelkiej maści góry, a nasze Podkarpackie są najpiękniejsze! Cieszę się niezmiernie z wyróżnienia od tak zacnego Jury! – nie kryje radości Krystian Kłysewicz.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here