Mocne koparki z Atlas-Poland

0

ATLAS Poland – firma z wieloletnim doświadczeniem

ATLAS Poland to autoryzowany dealer sprzętu ATLAS, który swoją renomę i prestiż zyskał poprzez setki zadowolonych klientów. Długoletnie doświadczenie, wiedza i zaangażowanie sprawiają, że jest to firma wybitnie wyróżniająca się na polskim rynku. W wypożyczaniu sprzętu, fachowej obsłudze klienta i pomocy technicznej nie mają sobie równych. ATLAS Poland to prężnie działająca i nieustanie rozwijająca się marka, która specjalizuje się w wypożyczaniu różnego rodzaju maszyn budowlanych. Działamy na terenie całej Polski, gdzie centralę mamy w Rumii a główne odziały w Białym Stoku oraz Dąbrowie Górniczej. Oferujemy szybki kontakt, profesjonalne i indywidualne podejście oraz realizację zamówień na wysokim poziomie. Jesteśmy chętni do nawiązywania współpracy i z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania. Z nami na pewno dojdziesz do szybkiego porozumienia a formalności załatwisz błyskawicznie. Oferujemy także najlepsze i najbardziej konkurencyjne ceny.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą, która na polskim rynku prężnie działa już od 2002 roku. Przez ten czas zdobyliśmy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, które pozwala nam na fachową i niezwykle profesjonalna obsługę. Nasza praca jest precyzyjna i zawsze na wysokim poziomie. Służymy pomocą w każdym momencie i pomagamy w rozwiązywaniu różnych problemów. Jesteśmy polskim autoryzowanym dealerem sprzętu ATLAS GmBH, ATLAS WEYCOR, SANY, KINSHOFER, KOMPAKT, TEREXTRUCKS, TANA. Działamy na terenie całego kraju, gdzie też mamy liczne oddziały i punkty serwisowe. Zatrudniamy jedynie najlepszych i wykwalifikowanych fachowców, którzy każdego dnia starają zapewnić się najlepszą obsługę i należytą pomoc w każdej kwestii i temacie.

Czym się zajmujemy?

Nasza firma ATLAS Poland zajmuje się specjalistyczną obsługą klienta oraz wypożyczaniem i sprzedażą różnego rodzaju maszyn budowlanych – niezbędnych na placach budowy czy przy robotach drogowych.. Oferujemy szeroki zakres usług, do których należy doradztwo, pomoc techniczna i pomoc w rozwiązywaniu problemów. Dobieramy ofertę pod indywidualne predyspozycje każdego klienta, by był on w 100% usatysfakcjonowany. W naszej ofercie znaleźć można specjalistyczne maszyny przemysłowe wykorzystywane do przeładunku, koparki kołowe, ładowarki kołowe, maszyny stosowane w kolejnictwie, koparki gąsienicowe, minikoparki, rozdrabniacze, kompaktory, przesiewacze, rębaki, paczkarki złomu, urządzenia stosowane do napowietrzania kompostu, prasnożyce i strzępiarki.

Bogata oferta i szeroki zakres oferowanych produktów pozwalają na bardzo dokładny i precyzyjny dobór odpowiedniej maszyny do potrzeb i zadań wykonywanych przez określone przedsiębiorstwa/firmy naszych klientów.

Kompleksowa obsługa i fachowe doradztwo

Z naszej strony oferujemy fachowe doradztwo i kompleksową obsługę na każdym etapie. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i wiemy, czego potrzebują nasi klienci. Doskonale znamy działanie naszych maszyn, dzięki czemu jesteśmy w stanie w profesjonalny sposób doradzić odpowiedni typ i rodzaj maszyny do działań wykonywanych przez klienta. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i duże przedsiębiorstwa i firmy. Cechuje nas profesjonalizm, wiedza i doświadczenie, które pozwala zadowolić najbardziej wymagających klientów. Oferujemy zarówno sprzedaż jak i wynajem sprzętu pod indywidualne zamówienia. Zapewniamy pomoc techniczną i profesjonalne doradztwo w każdej kwestii.

Wykwalifikowani i przeszkoleni pracownicy

Nasza firma ATLAS Poland składa się z kilku oddziałów i punktów serwisowych rozmieszczonych na terenie całej Polski. Zatrudnieni tam są jedynie przeszkoleni i wykwalifikowani specjaliści, którzy znają się na swojej pracy i posiadają odpowiednie kompetencje do jej wykonywania. Wyróżniają się charyzmą, profesjonalizmem i wielozadaniowością. Są najlepsi w tym, co robią i lubią to, więc współpraca z nimi to czysta przyjemność.. Chętnie udzielają pomocy i służą w rozwiązywaniu problemów. Ich zadaniem jest obsługa klienta na najwyższym poziomie i zapewnienie mu najlepszych warunków umowy, całkowicie zgodnych z jego zaleceniami.

Najlepszy serwis i usługa na najwyższym poziomie

Oprócz bogatej i zróżnicowanej oferty maszyn budowlanych oraz przeładunkowych nasza firma oferuje przede wszystkim kompleksową obsługę obejmującą zarówno wybór maszyn, proces zakupu lub wypożyczenia jak i późniejszą obsługę serwisową. Zawsze jesteśmy gotowi i skorzy do pomocy, by zapewnić usługę na najwyższym poziomie. Zależy nam na pielęgnowaniu stosunków partnerskich oraz utrzymywaniu dobrych kontaktów z najlepszymi przedsiębiorstwami z różnorodnych branż.

Zdajemy sobie sprawę, że zakup lub wypożyczenie sprzętu jest złożonym procesem, który składa się na kilka czynników i należy odpowiednio do niego podejść. Dlatego tez oferujemy szerokie zaplecze technologiczne, które daje pewność klientowi, iż w razie wystąpienia awarii jakikolwiek z maszyn lub innego problemu może liczyć na naszą fachową pomoc.

Dodatkowo kupując nasz sprzęt ATLAS Poland pragniemy zapewnić, że proces realizacji zamówień odbywa się szybko, sprawnie i profesjonalnie.

Profesjonalizm, wiedza i kompetentne rozwiązania

Jesteśmy firmą, która ponad wszystko oferuje kompletne i kompetentne rozwiązania w każdej dziedzinie, która dotyczy wynajmu, kupna i obsługi technicznej maszyn budowlanych. Bierzemy pełną odpowiedzialność za obsługę klienta oraz fachowe doradztwo. Gwarantujemy najlepszy sprzęt w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy profesjonalną obsługę techniczną i późniejszą opiekę serwisową. Możemy pochwalić się najlepszymi warunkami sprzedaży oraz wynajmu maszyn w całej Polsce. Zaufały nam setki zadowolonych klientów. Oferujemy maszyny budowlane, komunalne, osprzęt oraz oryginalne części zamienne i urządzenia do recyklingu charakteryzujące się najlepszymi parametrami. Przez prawie 20 lat naszej pracy zdążyliśmy zdobyć niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, które usprawnia naszą pracę i poprawia kontakt z klientem. Jesteśmy czujni na potrzeby klientów i elastycznie dopasowujemy się do realizacji ich zamówień i projektów.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy firmą działającą na rynku od blisko 20 lat i nigdy nie zawiedliśmy swoich klientów. Decyzja o kupnie lub wynajmie maszyny od danej firmy musi być oparta na odpowiedniej współpracy i opiece serwisowej. My z pewnością spełniamy każdy z tych warunków i gwarantujemy najlepszą obsługę klienta w całej Polsce. W odpowiedni sposób doradzamy oraz pomagamy w przypadku awarii sprzętu i innych problemów. Zależy nam by każdy z Państwa czuł się komfortowo oraz spokojnie załatwiając z nami niezbędne formalności.

Naszym niepodważalnym atutem jest fakt, że istniejemy na rynku już bardzo długi okres czasu, dzięki czemu zdążyliśmy nabrać doświadczenia i niezbędnej wiedzy, co z kolei umożliwia nam zapewnienie profesjonalnej obsługi na najwyższym możliwym poziomie. Dla nas nie ma rzeczy nie możliwych.

Koparki i ładowarki ATLAS Poland

W naszej bogatej ofercie znaleźć można wysokiej klasy koparki oraz ładowarki kołowe, które doskonale sprawdzą się w różnego rodzaju pracach budowlanych.

Koparki oraz ładowarki kołowe, które posiadamy w ofercie cechują się wysokimi parametrami oraz odpowiednim działaniem. Koparki doskonale sprawdzą się przy pracach ziemnych i drogowych, w tartakach, sektorach rolniczych, przy kształtowaniu krajobrazu, recyklingu, przeładunku i na wąskich placach budowy. Natomiast Ładowarki przystosowane zostały do wykonywania prac ziemnych, budowlanych oraz wykopów.

Posiadamy także w ofercie koparki gąsienicowe ATLAS, które niezastąpione są w pracach przy wyburzeniach, wykopach, pracach drogowych, budowlanych i pracach na składach minerałów oraz koparki gąsienicowe SANY, które charakteryzują się wielozadaniowością. Poradzą sobie one, bowiem z każdym zadaniem, nawet bardzo trudnym i niemalże niemożliwym do wykonania.

Nasz sprzęt zarówno koparki jak i ładowarki to wysokiej klasy maszyny, które czynią pracę lżejszą i mniej skomplikowaną. Użyte materiały do ich produkcji pozwalają na ich długą żywotność i bezawaryjność.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here