Oleszyce dla Niepodległej

0

Zbliża się Narodowe Święto Niepodległości.  Z tej okazji Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Oleszycach zachęca mieszkańców swojej gminy do wykonania kokardy narodowej i wzięcia udziału w akcji #OleszyceDlaNiepodległej2020.

Dla osób, które nie wiedzą jak wykonać kokardę organizatorzy przygotowali filmik instruktażowy, który odstępny jest na facebook’owym profilu MGOK. Następnie 11 listopada trzeba ją przypiąć do swojego ubrania i zrobić zdjęcie, a później opublikować je na Facebooku z hasztagiem #OleszyceDlaNiepodległej2020 (fotografia musi mieć status publiczny). Dla wszystkich biorących udział w akcji organizatorzy przygotowali drobne upominki.

Ponadto w Oleszycach Proboszcz Parafii NNMP, Burmistrz oraz Prezes Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych zapraszają na uroczystość patriotyczno-religijną z okazji 102. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Msza Św. w intencji Ojczyzny odbędzie się, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, 11 listopada o godz. 11:00 w kościele pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Oleszycach.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here