Sprawę z Urzędem Skarbowym w Lubaczowie załatw zdalnie

0

Wiele spraw w Urzędzie Skarbowym w Lubaczowie można załatwić zdalnie. Jeśli jednak musisz przyjść do placówki, to umów wcześniej wizytę – zachęca Krajowa Administracja Skarbowa.

Fot. KAS

„Obecna sytuacja epidemiczna wymaga od Krajowej Administracji Skarbowej, aby zapewnić klientom i pracownikom jak największy komfort załatwiania spraw urzędowych przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa. Apeluję, by jak najwięcej spraw załatwiać online, zwłaszcza że możliwości w tym zakresie są naprawdę szerokie. Jeśli jednak jest konieczna wizyta w urzędzie, umawiajmy się na nią z wyprzedzeniem przez internet lub telefonicznie. Dzięki temu skutecznie zadbamy o bezpieczeństwo swoje i innych” – mówi Szef KAS Magdalena Rzeczkowska.  

Korzystaj z elektronicznych form obsługi

Na stronie podatki.gov.pl/usługi-online przedsiębiorcy i wszyscy podatnicy w jednym miejscu znajdą m.in. linki do elektronicznych zeznań podatkowych, zaświadczeń, jednolitego pliku kontrolnego (JPK), wniosków o ustanowienie i odwołanie pełnomocnika czy karty podatkowej. Pamiętaj: jeśli nie znajdziesz interesującej cię sprawy, możesz napisać pismo ogólne do urzędu przez ePUAP i podpisać je profilem zaufanym lub kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

Infolinia KIS

Informacji podatkowych i celnych przez telefon udziela także Krajowa Informacja Skarbowa:

·       22 330 03 30 (z telefonów komórkowych)

·       801 055 055 (z telefonów stacjonarnych)

·       +48 22 330 03 30 (z zagranicy)

od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.

Umów wizytę w urzędzie przez telefon, a niebawem także przez internet

W wyjątkowych sytuacjach, w których nie możesz załatwić sprawy przez e-usługi, możliwa jest wizyta w urzędzie skarbowym – pod warunkiem jej wcześniejszego umówienia. Wizytę w urzędach skarbowych można umawiać telefonicznie.

Urząd Skarbowy w Lubaczowie

ul. Sobieskiego 6
37-600 Lubaczów
Centrala – 16 632 93 00
Fax – 16 632 27 85
e-mail us.lubaczow@mf.gov.pl

Więcej numerów telefonów.

Ponadto, już 16 listopada ruszy w województwie podkarpackim nowa usługa, która umożliwi umówienie wizyty za pomocą elektronicznego formularza na podatki.gov.pl. Będzie można umawiać się na wizytę w terminie począwszy od 17 listopada. Do tego czasu wizytę można umówić wyłącznie telefonicznie.

Klienci będą przyjmowani z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Prosimy o stosowanie się do zaleceń zamieszczonych w siedzibach urzędów

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here