Rusza IX edycja Programu Stypendialnego

0

Po raz dziewiąty Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji działające przy Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie oraz Fundacja Banku Spółdzielczego w Lubaczowie rozpoczyna nabór wniosków do Programu Stypendialnego.

Program skierowany jest do zdolnej młodzieży. Wziąć w nim udział mogą uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych (liceów ogólnokształcących i techników) z powiatu lubaczowskiego. Stypendium otrzymają te osoby, które zdobędą najwyższą liczbę punktów. Pod uwagę będą brane: oceny uzyskane z matematyki, informatyki i języka angielskiego, średnia ocen ze wszystkich przedmiotów, udział w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratoria Oświaty lub znajdujących się na oficjalnej liście MEN, olimpiadach, konkursach przedmiotowych oraz zaprezentowanie planu rozwoju ucznia.

W tym roku organizatorzy planują wręczyć 9 czeków stypendialnych, w tym cztery stypendia naukowe. Dodatkowo, po raz kolejny przyznają stypendium dla ucznia uzdolnionego sportowo oraz dla ucznia o zdolnościach artystycznych. Jeden uczeń otrzyma 1500 zł, które wypłacane będzie w dziesięciu miesięcznych ratach po 150 zł.

Wnioski można składać od 26 października do 20 listopada w godzinach 10.00 – 14.00 w pokoju administracji w Liceum Ogólnokształcącym w Lubaczowie. W razie pytań kontaktować się można pod adres fundacja@bslubaczow.pl.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here