Niebawem całodobowa myjnia bezdotykowa MMCLEAN w Dachnowie świętować będzie pierwszy rok swojej działalności. Z tej okazji już teraz w obiekcie pojawiły się nowości – jeszcze lepsza jakość chemii i dłuższe czasy mycia. Urodzinowych promocji będzie jednak znacznie więcej!

Na naszej myjni już teraz wprowadziliśmy zamiennie stosowane dwie piany aktywne – różową i niebieską, które są jeszcze bardziej skoncentrowane i skuteczniejsze. Wydłużyliśmy także czas mycia w poszczególnych programach. Z okazji pierwszych urodzin w listopadzie planujemy ponadto weekendowe wydarzenie z gadżetami, promocjami i konkursami. Będą też kolejne niespodzianki w zakresie naszej oferty. O szczegółach będziemy informować na naszym facebook’owym profilu, dlatego też zachęcamy do jego polubienia. Śledząc nasz fanpage dowiecie się również o niespodziance, która powstanie na myjni w listopadzie i mamy nadzieję, że będzie służyć kierowcom w dopieszczaniu swoich samochodów – informują w MMCLEAN.

↓↓↓ Polub i bądź na bieżąco ↓↓↓

W ofercie myjni MMCLEAN:

– szybkie i tanie mycie (6 programów) oraz odkurzanie samochodu,

– nowoczesne i sprawdzone rozwiązania,

– rękawiczki jednorazowe i środki do dezynfekcji,

– szczotka na stanowisku otwartym, skuteczne środki i aktywna piana,

– 10 % gratis przy skorzystaniu doładowaniu i skorzystaniu z aplikacji beloyal,

– rozmieniarka do banknotów, żetony, płatności zbliżeniowe, faktury nie tylko w aplikacji, karty flotowe, rabaty dla firm i wiele innych przyjaznych rozwiązań.

Myjnia znajduje się tuż obok głównego skrzyżowania dróg wojewódzkich w Dachnowie.

Materiał partnerski lokalnej bazy firm lubaczowskie.pl.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here