Kulinarna wędrówka w trzech odsłonach w Kresowej Osadzie

0

Na gości, którzy wybiorą się w najbliższym czasie do restauracji Kresowej Osady w Baszni Dolnej czeka bardzo ciekawa propozycja. Obiekt zaprasza na kulinarną wędrówkę w trzech odsłonach, a do tego ostatnia jest gratis!

Osoby, które w dwie niedziele: 25 października i  8 listopada odwiedzą restaurację i zamówią kolacje za min. 40 zł/os. otrzymają voucher na kolację o wartości 100 zł/os. w trzeciej odsłonie kulinarnych wędrówek (22 listopada). Każdej niedzieli serwowane będzie specjalne tematyczne menu opracowane przez szefa kuchni Andrzeja Węgieraka, który z wielką pasją i miłością do gotowania łączy w swoich daniach wielopokoleniowe tradycje z autorskim współczesnym spojrzeniem.

W pierwszą z kulinarnych niedziel – 25 października zapraszamy do promocji na „Rybę w tradycjach kulinarnych”, następnie 8 listopada w menu dostępna będzie gęsina, a w finałową niedzielę 8 listopada na stołach pojawi się wieprzowina. Dodatkowo na każdym ze spotkań o godzinie 13.30 gość specjalny opowie o tradycjach kulinarnych – zachęcają w Kresowej Osadzie.

Osoby, które planują wizytę mogą dokonać rezerwacji stolika telefonicznie lub mailowo (tel. 500 738 500, e-mail: kresowaosada@op.pl).

Restauracja w Kresowej Osadzie czynna jest w niedziele w godz. 12.00-18.00.

AH, hp, materiał partnera, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here