W Radrużu wybudowano altanę z grillem

0

W Radrużu, obok placu zabaw powstała altana z murowanym grillem. Realizacja inwestycji możliwa była dzięki pozyskanym środkom z Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2017- 2020.

Fot. horyniec-zdroj.pl

Przypomnijmy, że sołectwo Radruż otrzymało dotację z Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie  w wysokości  10 000 zł, na realizację zadania pn. „Budowa altany wraz z zagospodarowaniem w Radrużu w ramach zadania: Integracja i aktywizacja społeczności sołectwa Radruż,  poprzez stworzenie miejsca spotkań służącego zaspokajaniu potrzeb społecznych i kulturalnych– etap II – altana wraz z zagospodarowaniem”. Pierwszy etap prac polegał na budowie placu zabaw, który oddany został w ubiegłym roku. Teraz przy nim powstała altana z murowanym grillem.

– Realizacja przedmiotowej inwestycji pozwoli organizować pikniki rodzinne oraz inne formy spotkań integracyjnych. Altana z murowanym grillem wraz z placem zabaw stworzyła komplementarny zespół obiektów rekreacyjnych dla dzieci i dorosłych. – tłumaczą na stronie gminy Horyniec-Zdrój urzędnicy.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here