O tym, że zegarek świadczy o statusie jego właściciela, nie trzeba nikogo przekonywać. To nie tylko praktyczne urządzenie ułatwiające każdemu codzienne funkcjonowanie, ale także nieodłączna część stylizacji każdej dbającej o swój wizerunek kobiety i mężczyzny. A gdyby tak dodać do niej czegoś tak minimalistycznego i klasycznego jak drewno?

Zegarki na rękę zwykle kojarzą nam się ze skórzanymi lub materiałowymi paskami  i stalową bransoletą. Teraz  ten najpopularniejszy fason został uzupełniony o drewno okalające tarczę.  Drewniane zegarki takie jak proponowane na stronie https://wood-shop.pl/pol_m_Drewniane-Zegarki-152.html to złoty środek między elegancją i ekstrawagancją.

Drewno uniwersalne i niepowtarzalne

Wśród różnych zalet drewna tą, która jest kluczowa dla osób ceniących sobie bycie oryginalnym, jest wyjątkowość kawałków drewna. Ze względu na swoją naturalność drewno jest niepowtarzalne – nie ma w naturze dwóch takich samych kawałków tego surowca. Układ słojów drewna, podobnie jak linii papilarnych naszych dłoni, jest jedyny i niepowtarzalny. W przeciwieństwie do przedmiotów produkowanych masowo, nie  musisz się obawiać, że inna osoba spotkana na ulicy będzie miała taki sam egzemplarz.

Naturalnie różnorodne

Producenci drewnianych zegarków oferują szeroką gamę wzorów i kolorów swoich produktów. Drewno bynajmniej nie jest monotonne – natura sama stwarza najpiękniejsze, finezyjne wzory. Drewniany zegarek damski czy męski ma wiele oblicz w zależności od użytego do ich wyrobu drzewa. Heban w kolorze gorzkiej czekolady, jasny, kremowy dąb czy wpadający w czerwień afrykański padouk – każdy znajdzie w tym asortymencie odcień drewna najbardziej pasujący do naszej garderoby, torebek czy butów.

Drewniane zegarki różnią się także wielkością tarczy i materiałem, z których wykonany jest pasek. Decydując się na zakup takiego dodatku warto wybrać ten zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce, dzięki czemu wesprzemy lokalny biznes i polskich przedsiębiorców.

Prezent prosto z natury

Zegarek to zawsze dobry pomysł na prezent. Z jednej strony praktyczny i niezbędny w dzisiejszych zabieganych czasach, z drugiej, w przypadku drewnianych zegarków – bardzo estetyczny i wysoce elegancki. Doceni go każdy miłośnik dobrego stylu, który szuka alternatywy dla wszechobecnej elektroniki i sztuczności.

Drewno dobre na wszystko

Drewno to w pełni naturalny i odnawialny surowiec, który nigdy nie wyjdzie z mody. Dzięki swoim właściwościom (drewno jest bardzo trwałe a jednocześnie lekkie) doskonale sprawdzi się jako biżuteria, etui na telefon czy właśnie zegarek. Dodatki z drewna dzięki swojej naturalności sprawdzą się w każdej stylizacji – zarówno klasycznej, jak i tej bardziej ekstrawaganckiej. Do pracy czy na randkę, zarówno na nieformalne spotkanie ze znajomymi,  jak i spotkanie biznesowe – niezależnie od okoliczności drewniany zegarek będzie eleganckim i nieszablonowym dodatkiem w dobrym guście. W końcu co może być bardziej klasycznego i naturalnego niż maleńki fragment lasu, który przez cały czas będzie przy Tobie?


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here