W sobotę Eko Piknik w Horyńcu-Zdroju

1

Gmina Horyniec-Zdrój i Gminny Ośrodek Kultury w Horyńcu-Zdroju zachęcają do ekologicznego stylu życia. W sobotę (3.10) na deptaku w centrum miejscowości odbędzie się Eko Piknik.

Wydarzenie kierowane jest do rodziców i dzieci, ale także do wszystkich mieszkańców i turystów. W programie znalazła się prezentacje Eko Serca, czyli pojemnika na plastikowe nakrętki. O godz. 10:00 każda osoba, która przyniesie minimum 10 nakrętek otrzyma sadzonkę drzewa. Odbędzie się również wspólne sprzątanie rzeki. Do akcji włączy się OSP Horyniec-Zdrój. Organizatorzy nie zapomnieli o warsztatach plastycznych z wykorzystaniem materiałów recyklingowych. Imprezie towarzyszyć będą występy grup tanecznych działających przy GOK w Horyńcu-Zdroju. Ponadto Spice Gears Academy zaprezentuje zestawy LEGO.

Dodatkowo odbędą się Rodzinne Warsztaty Piłkarskie, wspólny EKO Trening dla rodziców i dzieci, rozegrany zostanie EKO mecz GAP Horyniec – FA Lubaczów (rocznik 2015/2015), a dla dzieci w wieku 4-6 lat i 6-10 lat ruszą EKO Piłkarskie warsztaty. Zabawa zakończy się wspólnym grillowaniem i pieczeniem ziemniaków.

AH, elubaczow.com

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here