W „Krainie Uśmiechu” otwarto Salę Doświadczania Świata

0

W środę (23.09) w Miejskim Przedszkolu nr 1 „Kraina Uśmiechu” w Lubaczowie uroczyście otwarto Salę Doświadczania Świata. Powstała ona w ramach programu Pepcolandia.

Uroczystość rozpoczęły dzieci z Grupy III, które wykonały piosenkę i przekazały pamiątkowe upominki dla sponsorów, jako wyraz wdzięczności za ogromną pomoc i wsparcie.

Sala terapeutyczna powstała z myślą o potrzebach rozwojowych i edukacyjnych dzieci w ramach programu grantowego Pepcolandia, który wspiera lokalne inicjatywy społeczne. Psycholog, logopeda i pedagog specjalny poprowadzą teraz szereg zajęć wykorzystując elementy różnorodnych metod zindywidualizowanych do potrzeb każdego dziecka.

W imieniu dzieci, dyrekcji i całej społeczności Miejskiego Przedszkola nr 1 „Kraina Uśmiechu” w Lubaczowie składamy serdeczne podziękowania: Pani Poseł Teresie Pamule za pomoc, inicjatywę i zaangażowanie, Fundacji Banku Spółdzielczego za przekazanie darowizny finansowej, Panu Prezesowi ZWG Krzysztofowi Szczepańskiemu za przekazanie darowizny finansowej, Panu Nadleśniczemu Robertowi Banasiowi za przekazanie darowizny finansowej, Pani Annie Kordys zastępcy Kierownika Lubaczowskiego Biura Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa za przekazanie zestawów komputerowych dla dzieci, Pani Beacie Paluszek Prezes Lubaczowskiego Centrum Inicjatyw Społecznych „Nasza Przyszłość” za ogromne logistyczne wsparcie projektu – podsumowuje Renata Drewniak.

elubaczow.com, Inf. nadesłana

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here