Możesz zostać Strzelcem. Rusza rekrutacja

0

Jednostka Strzelecka 2033 im gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie rozpoczyna rekrutację. Pierwsze zajęcia rekrutacyjne w najbliższą sobotę – 26 września.

– Zapraszamy wszystkie chętne osoby, które ukończyły 13 rok życia. Zajęcia rekrutacyjne odbędą się w sobotę 03.10.2020 r. o godzinie 9:00 w siedzibie naszej jednostki w Bałajach (Bałaje 13). Dla osób, które nie wiedzą, gdzie znajduje się jednostka, zbiórka na rynku w Lubaczowie o godzinie 8:30. – zachęcają Strzelcy.

Jednostka Strzelecka 2033 im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie prowadzi zajęcia z zakresu musztry, regulaminów, budowy broni, budowy granatów, OPBMR, taktyki zielonej, terenoznawstwa, łączności, inżynieryjno-saperskiego, dowodzenia, sztuki wojennej, obrony obiektów, wychowania fizycznego i pierwszej pomocy. Wstępując w szeregi Strzelców z pewnością zdobędzie się nowe doświadczenia, uzyska poziom wykształcenia wojskowego, spędzi się aktywnie czas i pozna nowych przyjaciół. Na uczestników czekać będzie wiele interesujących kursów.

Na pierwsze zajęcia warto zabrać ze sobą podpisaną zgodę rodzica na uczestnictwo w zajęciach (osoby niepełnoletnie), butelkę wody i coś do jedzenia oraz ubrania, których nie będzie szkoda wybrudzić.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.js2033.pl. Dodatkowo osoby, które mają pytania mogą kontaktować się z Jednostką pod numerami telefonów 784 622 438 lub 886 450 280 lub zostawiając wiadomość przez FB.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here