Wypadek w Mołodyczu. Droga Oleszyce – Sieniawa całkowicie zablokowana

1

W miejscowości Mołodycz od kilku godzin przejazd blokuje przewrócona ciężarówka. Utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać do późnych godzin popołudniowych.

fot. fb.com/miastoigminasieniawa

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący ciężarową scanią jadąc od Sieniawy w kierunku Oleszyc, najprawdopodobniej chcąc uniknąć zderzenia z jadącym z naprzeciwka manem, zjechał na pobocze. Kierowca scanii trafił do szpitala – informuje Ewelina Wrona z KWP w Rzeszowie.

Policja wprowadziła objazdy dla kierowców w kierunku Jarosławia.

elubaczow.com, nowiny24.pl


1 komentarz

  1. o pomstwe do nieba wola niezdarnosc lokalnych politykow oraz rzadzacych – tak, teraz wyleje ”pomyje” na PiSiorow, bo rzadza juz druga kadencje, na scianie wschodniej na Podkarpaciu otrzymali ogromne poparcie, kasa idzie na Jasionke i chuchanie/dmuchanie na Rzeszow, a taki Lubaczow, czy powiat jest zaniedbany – Pani posel z Lubaczowa, co w tej kwestii uczyniono ?

    jedyne drogi, ktorymi mozna dostac sie do miasta jest ta z Jaroslawia – z dziurami niemalze na calej dlugosci, waska, z ogromna iloscia TIRow, oraz coraz czesciej uzywana – tez zaniedbana, droga przez Sieniawe; Budomierz – coraz wiecej ruchu, i ktoredy jest puszczany?
    dlaczego nie mozemy miec drogi jaka laczy np. Mielec z Kolbuszowa ? nowa nawierzchnia, poszerzona droga…

    ile wizyt notabli w Konkatedrze w zeszlym roku ?
    i co z tego wynika ?

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here