„Dzikość serca” w lubaczowskim MDK

0

Aktorzy Teatru Gry i Ludzie z Katowic wystąpią na deskach Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie. W piątek 18 września o godz. 19:00 wystawią spektakl dla dorosłych „Dzikość serca” w reżyserii Michała Piotrowskiego.

„Dzikość serca” to adaptacja powieści Barry’ego Gifforda, na której podstawie David Lynch nakręcił nagrodzony Złotą Palmą film z Nicolasem Cage’m i Laurą Dern w rolach głównych. Spektakl znalazł się w finale 3. konkursu The Best Off i walczy o miano najlepszego spektaklu teatru niezależnego w Polsce. Został także wyróżniony w podsumowaniu sezonu 2019/2020 miesięcznika TEATR jako jeden z najlepszych spektakli offowych w Polsce.

Na spektakl wstęp jest bezpłatny, jednak wcześniej trzeba będzie odebrać wejściówki (liczba miejsc ograniczona), które dostępne są w godz. 8:00-15:30 w sekretariacie MDK (I piętro), jak również w kasie kina Melodia (godzinę przed projekcją).

Spektakl wystawiony będzie w ramach trasy TEATR POLSKA organizowanej przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Przedstawienie dofinansowane jest przez Katowice – Miasto Ogrodów w ramach programu Teatrogranty.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here