Losowania nagród XIII edycji loterii AutoLokata [WYNIKI]

0

W sobotnie popołudnie w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie odbyła się Gala Finałowa 13. edycji loterii AutoLokata organizowanej przez Bank Spółdzielczy w Lubaczowie. Poniżej prezentujemy wyniki losowania.

Lista zwycięzców losowania w oparciu o wypowiedzi prowadzącej:

XII Nagroda: Głośnik mobilny Tracer 20w

1. Pan Krzysztof Lechociński z miejscowości Skolin
2. Pani Janina Żyła z miejscowości Lubaczów
3. Pan Zbigniew Nisztuk z miejscowości Horyniec-Zdrój
4. Pan Zdzisław Sopel z miejscowości Bihale
5. Pani Teresa Nesel z miejscowości Lubaczów
6. Pani Magdalena Martinez-Węgrzyn z miejscowości Rzeszów
7. Pan Tadeusz Sopel z miejscowości Lubaczów
8. Pani Wioletta Jankowska z miejscowości Lubaczów
9. Pani Anna Małysa z miejscowości Dachnów
10. Pani Anna Felkel z miejscowości Lubaczów
11. Pan Jerzy Kurek z miejscowości Lubaczów
12. Pan Czesław Łachowski z miejscowości Cieszanów
13. Pani Maria Godowska z miejscowości Lisie Jamy
14. Pan Janusz Antonik z miejscowości Lubaczów
15. Pani Renata Ozimek z miejscowości Cewków

XI Nagroda: Kamera sportowa Manta mm 336 pro

1. Pani Anna Jabłońska z miejscowości Cewków
2. Pani Władysława Kaczor z miejscowości Lubaczów
3. Pani Aniela Lis z miejscowości Młodów
4. Pani Jadwiga Jedynowicz z miejscowości Antoniki
5. Pan Marian Żuk z miejscowości Cieszanów
6. Pan Łukasz Furgała z miejscowości Horyniec-Zdrój
7. Pani Maria Godowska z miejscowości Lisie Jamy
8. Pan Tadeusz Kamiński z miejscowości Krowica Hołodowska
9. Pani Maria Firut z miejscowości Stary Dzików
10. Pani Dorota Gacia z miejscowości Horyniec-Zdrój
11. Pani Anna Kaciubińska z miejscowości Łukawiec
12. Pani Joanna Bukita z miejscowości Karolówka
13. Pan Jerzy Nowostawski z miejscowości Budzyń
14. Pani Agata Czucha z miejscowości Młodów
15. Pan Władysław Czerniewicz z miejscowości Świdnica

X Nagroda: Robot planetarny Bosch MUM 4426

1. Pani Maria Zajączkowska z miejscowości Horyniec-Zdrój
2. Pan Marian Furgała z miejscowości Opaka
3. Pani Ewa Meder z miejscowości Lubaczów
4. Pan Władysław Krasiński z miejscowości Lubaczów
5. Pani Aleksandra Gmyrek z miejscowości Basznia Dolna
6. Pani Róża Serafin z miejscowości Zalesie
7. Pan Stanisław Hulak z miejscowości Nowy Dzików
8. Pani Katarzyna Stępień z miejscowości Bihale
9. Pan Daniel Serafin z miejscowości Charytany
10. Pani Maria Szymeczko z miejscowości Horyniec-Zdrój

IX Nagroda: Parownica Karcher SC 2 EasyFix

1. Pan Jerzy Gajda z miejscowości Zagórze
2. Pan Witold Klatka z miejscowości Lubaczów
3. Pan Czesław Sitarz z miejscowości Niemstów
4. Pan Józef Kubiszyn z miejscowości Wólka Krowicka
5. Pan Kazimierz Kostek z miejscowości Kobylnica Ruska
6. Pani Teresa Bukita z miejscowości Karolówka
7. Pani Teresa Pracało z miejscowości Oleszyce
8. Pani Teresa Jaremko z miejscowości Lubaczów
9. Pani Stanisława Otulak z miejscowości Lubaczów
10. Pani Izabela Bakalarczyk z miejscowości Cieszanów

VIII Nagroda: Robot do mycia okien Robojet Wiso

1. Pani Alina Obszańska z miejscowości Moszczanica
2. Pani Teresa Nesel z miejscowości Lubaczów
3. Pan Stanisław Tkaczyk z miejscowości Lubaczów
4. Pani Aleksandra Mytko z miejscowości Lubaczów
5. Pani Agnieszka Głaz z miejscowości Lubaczów

VII Nagroda: System do prasowania Tefal iXeo QT 1020

1. Pani Monika Desouza z miejscowości Oleszyce
2. Pan Jan Maksymowicz z miejscowości Cewków
3. Pani Emilia Zająć z miejscowości Cieszanów
4. Pani Agnieszka Traczyk z miejskości Oleszyce
5. Pan Wiesław Birnbach z miejscowości Nowe Brusno

VI Nagroda: Robot sprzątający iRobot Roomba 605

1. Pani Klaudia Szpak z miejscowości Horyniec-Zdrój
2. Pani Wioletta Milo z miejscowości Lisie Jamy
3. Pan Tadeusz Majcher z miejscowości Wielkie Oczy
4. Pani Anna Małysa z miejscowości Dachnów
5. Pani Stanisław Maksymowicz z miejscowości Cewków

V Nagroda: Laptop 2 w 1 Dell Inspiron 5482 14”

1. Pan Mieczysław Roczniak z miejscowości Młodów
2. Pani Ewa Gudz z miejscowości Młodów

IV Nagroda: Robot koszący, kosiarka automatyczna Bosch Indego 350

1. Pani Dorota Wis z miejscowości Lubaczów
2. Pan Jan Baran z miejscowości Lubaczów

III Nagroda: Bon na wycieczkę o wartości 4000 zł brutto

1. Pani Teresa Duda z miejscowości Lubaczów
2. Pan Józef Witko z miejscowości Moszczanica
3. Pani Danuta Wawrejko z miejscowości Cewków

II NAGRODA

Samochód osobowy Toyota Yaris wersja Active

wygrywa Pani Ewelina Sałbut z miejscowości Nowe Sioło

NAGRODA GŁÓWNA

Mieszkanie w Rzeszowie o powierzchni 31,14 mkw. na „Osiedlu Karoliny” przy ulicy Wołyńskiej, wraz z miejscem postojowym w lokalu garażowym

wygrywa Pani Alicja Stopyra z miejscowości Horyniec-Zdrój


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here