Bezpłatne szkolenie dotyczące projektów dla organizacji pozarządowych

0

Gmina Horyniec-Zdrój zaprasza na bezpłatne szkolenie dotyczące pisania, rozliczania wniosków oraz zarządzania projektem. Zajęcia odbędą się w najbliższy czwartek (10.09) o godz. 14:00 w Świetlicy Wiejskiej.

Spotkanie skierowane jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu powiatu lubaczowskiego. W czasie rozmów poruszone zostaną zagadnienia dotyczące pisania projektu, definiowania, jego celu i zakresu, budowania zespołu projektowego, zarządzania komunikacją, analizy dokumentacji, sprawozdawczości i wskaźników. Przedstawione zostaną również generatory wniosków.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu powinny zgłosić swoje uczestnictwo pod numerem telefonu: 535 939 300. Liczba miejsc jest ograniczona.

„Gmina Horyniec-Zdrój, uzyskała pomoc finansową z budżetu Województwa Podkarpackiego w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2017-2020 na realizację II etapu koncepcji „Uniwersytetu Samorządności”. W ramach projektu odbędą się inicjatywy edukacyjne skierowane do mieszkańców powiatu lubaczowskiego. Szczegóły dotyczące szkoleń znajdują się na plakacie.”

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here