„Polska 2030” tematem przewodnim kolejnego Kongresu 590

0

Tematem przewodnim piątej edycji Kongresu 590 organizowanego w podrzeszowskiej Jasionce będzie „Polska 2030”. Sympozjum odbędzie się w dniach 21-23 października.

Fot. elubaczow.com, arch.

„Dziesięć lat to tylko pozornie odległa perspektywa. Zamiast wybiegać zbyt daleko w przyszłość, chcemy koncentrować się na decyzjach i trendach, które już za chwilę będą kształtowały polską i światową gospodarkę”- mówił Remigiusz Kopoczek, prezes Kongresu 590.

Założenia tegorocznego Kongresu powstały pod kierunkiem doktora Michała Łuczewskiego z Instytutu Socjologii UW. „Pandemia przemeblowała świat, jaki znamy. Chcemy szukać nowej definicji nowoczesnego patriotyzmu gospodarczego, który już dawno wykroczył poza proste hasło „kupuj polskie produkty” – dodaje doktor Michał Łuczewski z UW.

Sympozjum odbędzie się w dniach 21-23 października w Jasionce koło Rzeszowa. Hybrydowa formuła ma oznaczać przenikanie się form stacjonarnych z narzędziami online. Na potrzeby wydarzenia stworzono autorską platformę. Oprócz obecności w wirtualnych audytoriach, pozwoli ona nawiązać kontakty i umawiać spotkania z innymi uczestnikami, prowadzić rozmowy networkingowe, czy zwiedzać wirtualne ekspozycje w ramach tzw. wirtualnego lobby. 

elubaczow.com, kongres590.pl


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here