Venidesign odmieni Twoje wnętrze

0

Budujesz dom, remontujesz mieszkanie, a może chcesz coś zmienić w swoim wnętrzu? Nowoczesne drzwi, wytrzymałe panele czy modne rolety znajdziesz w sklepie Venidesign przy ul. Kolejowej 5 w Lubaczowie.

Sklep Venidesign mieści się w Lubaczowie przy ul. Kolejowej 5.

Venidesign to sieć sklepów oferująca bogaty wybór paneli laminowanych, drzwi wewnętrznych i wejściowych, bram garażowych, okien, desek podłogowych fornirowanych oraz drewnianych dwuwarstwowych i litych. Oferta sklepu wzbogacona jest również o akcesoria do podłóg, listwy przypodłogowe MDF i PCV, podkłady pod panele, listwy progowe aluminiowe, parapety wewnętrzne i zewnętrzne, rolety wewnętrzne i moskitiery jak też karnisze metalowe. Wszystkim klientom w wyborze produktów spełniających ich wymagania pomagają profesjonalnie przygotowani pracownicy. Przedstawiają oni towar dostępny u producentów, pokazują dostępne próbniki, ale także odpowiadają na pytania i doradzają w kwestiach technicznych. A to wszystko przy miłej i przyjaznej atmosferze.

Wiele lat doświadczeń w handlu, dobrze wykwalifikowana kadra pracownicza, bogaty asortyment wysokiej jakości towaru daje pełną gwarancję satysfakcji z dokonanego zakupu, dlatego już dziś warto zapoznać się z ofertą Venidesign, którą znajdziemy w sklepie internetowym venidesign.pl oraz w trzech sklepach stacjonarnych zlokalizowanych w Rzeszowie, Jarosławiu i Lubaczowie.

Venidesign Lubaczów godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek
8:00 – 17:00
sobota
9:00 – 13:00

Venidesign na Facebooku

Materiał partnera