Ogłoszono konkurs na dyrektora LO w Lubaczowie

9

Starosta Lubaczowski ogłosił nabór na dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie. Kandydaci na to stanowisko zgłaszać się mogą do 25 września.

Do konkursu może przystąpić osoba, która spełnia wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017r. Musi mieć m.in. wykształcenie wyższe i tytuł zawodowy magister, przygotowanie pedagogiczne czy posiadać przynajmniej pięcioletni staż pracy pedagogicznej na stanowisku nauczyciela. Osoby, które chcą ubiegać się o to stanowisko powinny złożyć m.in. dokumenty z uzasadnieniem przystąpienia do konkursu wraz z koncepcją funkcjonowania i rozwoju szkoły oraz życiorys z opisem obiegu pracy zawodowej. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie powiatu lubaczowskiego.

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym i dopiskiem „Konkurs na stanowisko dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie” do 25 września na adres Starostwa Powiatowego (ul. Jasna 1, 37-600 Lubaczów).

Więcej informacji udziela Alicja Czernysz-Kawa – Z-ca Naczelnika Wydziału Organizacyjnego Starostwa Powiatowego w Lubaczowie (tel. 16 632 87 06).

AH, elubaczow.com


9 komentarze

  1. Brakuje mi cenzuralnych słów aby powiedzieć co myślę o panach swa…..Tak malymi literami pisani, bo nie zasługują ani na krztę szacunku.Nauczycielami są marnymi bardzo, a Panu Profesorowi Hypiakowi do pięt nie dorastają.Zarowno jeśli chodzi o charakter, maniery jak i a może przede wszystkim o warsztat nauczyciela.Ale historia jest sprawiedliwa, znikna bardzo szybko ze sceny i pamięć po nich tez

  2. I jeszcze słowo dopowiem.

    Idę dziś przez miasto i co słyszę.Obok mnie przechodzi pan swa…(ten od LO) i co słyszę….?
    Cytuję ” Mareczku no słuchaj.Nim się nie przejmuj już.To my ustalamy zasady tej gry.I będzie tak jak my chcemy”

    Gratuluję.I zadaję pytanie, albo może niech będzie to zagadka.
    Kto będzie nowym dyrektorem?

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here