Ciesz Fanów Festiwal – znamy pełną obsadę muzyczną

4

Znamy już wszystkie zespoły, które zagrają na Ciesz Fanów Festiwal – największej muzycznej imprezie tego lata w naszym regionie! Gramy od 21 do 22 sierpnia.

Fot. Mariusz Pajączkowski, arch.

Na tegoroczny festiwal do Cieszanowa będzie mogło przyjechać maksymalnie 900 osób. Cała impreza będzie miała wyjątkowy charakter, bo zarówno koncerty, jak i pole namiotowe, czy strefa gastronomiczna odbędzie się na kąpielisku „Wędrowiec”. Scena znajdować się będzie wśród pola namiotowego, tak aby festiwalowicze mieli możliwość oglądać występy ze swoich namiotów lub po prostu siedząc na swoim kocu w bezpiecznej odległości od innych festiwalowiczów. W związku z trwającą pandemia, ze względów bezpieczeństwa pod sceną znajdzie się miejsce jedynie dla 100 festiwalowiczów. Tam również obowiązywać będzie dystans społeczny oraz nakaz noszenia maseczek. Dodatkowo, koncerty będą transmitowane na profilu Ciesz Fanów Festiwal na Facebooku.

Na scenie Ciesz Fanów Festiwalu wystąpią m.in.: Ga-Ga Zielone Żabki, Sztywny Pal Azji, CF98, Virgin Snatch, Alcoholica i Dziady Kazimierskie. Ważnym elementem festiwalu jest City NGO, w którym oprócz rozmów w ramach spotkań Otwarte Głowy i wielu warsztatów znajdą się również alternatywne koncerty. Tu zagrają m.in. Henry no Hury, Ragnar Olafsson oraz Dźwięki Miasta.

Ciesz Fanów Festiwal za swój główny cel, stawia współpracę z festiwalowiczami. Dlatego też, na wydarzeniu Ciesz Fanów Festiwal na Facebooku zorganizowany został przegląd zespołów. Dziesięć przeglądowych kapel wystąpiło dla widzów online i to fani festiwalu w głosowaniu wybrali dwa zwycięskie zespoły, które zagrają na cieszanowskiej scenie – Rapto Łapto oraz W.S.K. Kolejną szansę otrzymał zespół Garbate Aniołki, któremu w internetowym głosowaniu przyznano Dziką Kartę.

Karnety na Ciesz Fanów Festiwal w cenie 99 zł znajdziecie na stronie www.bilety24.pl, a w ich cenę wchodzić będą: dwa dni koncertów, pole namiotowe, prysznic i porcja pierogów od Koła Gospodyń Wiejskich. Osoby posiadające karnety mają także możliwość zakwaterowania poza polem namiotowym, korzystając przy tym z koncertów oraz strefy gastronomicznej.

Wszelkie oficjalne informacje oraz komunikaty znajdziecie na profilu na Facebooku: Ciesz Fanów Festiwal.

4 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here